01.12.2013. 10:58
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo "Sabres" oficiāli apstiprinājis, ka labās malas uzbrucējam Patrikam Kaletam krustenisko saišu plīsuma dēļ sezona ir beigusies. Kaleta sezonu iesāka "Sabres", bet pēc tam tika nosūtīts uz fārmklubu.

Patriks Kaleta sezonas sākumā Bufalo "Sabres" rindās aizvadīja piecas spēles, kuru laikā netika pie rezultativitātes punktiem, nopelnīja piecas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1. Par bīstamu spēli pret Kolumbusas "Blue Jackets" aizsargu Džeku Džonsonu NHL piesprieda Kaletam desmit spēļu diskvalifikāciju, bet dažas dienas pēc diskvalifikācijas termiņa beigām Kaleta tika aizsūtīts uz "Sabres" fārmklubu.

Amerikas Hokeja līgā (AHL) 27 gadus vecais amerikānis Ročesteras "Americans" sastāvā paspēja aizvadīt septiņus mačus, kuru laikā guva vienus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Novembra izskaņā pret "Lake Erie Monsters" iedzīvojās nopietnā savainojumā, kā dēļ viņam sezona jau ir beigusies.

Bufalo dzimušais Kaleta visu savu Nacionālās hokeja līgas karjeru ir pavadījis "Sabres", 306 regulārā čempionāta spēlēs tiekot pie 51 (27+24) punkta. Jāpiebilst, ka pieminētā desmit maču diskvalifikācija bija jau septītā reize pēdējās četrās sezonās, kad Kaletam tika piespriesta soda nauda vai diskvalifikācija.

Nacionālā hokeja līga lēma, ka Kaleta ne tikai izlaidīs desmit spēles, bet šā perioda laikā arī nesaņems algu. Pamatojoties ar uzbrucēja vidējo algu, Kaleta tādējādi zaudēja 152 tūkstošus un 439 ASV dolārus. "Sabres" ar 14 punktiem 28 spēlēs NHL ieņem pēdējo vietu, bet "Americans" ar 22 punktiem 21 spēlē Rietumu konferencē atrodas devītajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueNodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties