01.01.2014. 12:48
Nacionālās hokeja līgas spēlē bez vārtu guvuma palikusi Bufalo „Sabres”, kura ar 0:3 piekāpās Vinipegas „Jets”. Visu trīs „Jets” vārtu guvumu laikā laukumā atradās Zemgus Girgensona uzbrucēju trijnieks.

Zemgum Girgensonam spēles sākums neizdevās tas labākais, jo 11. minūtē viņš, cenšoties uzsākt uzbrukumu, zaudēja ripu pie savas zonas robežas. „Sabres” vārtsargs Jūnass Enrūts izgājienu divi pret viens gan novērsa, taču uzbrukums turpinājās un pēc rikošeta no Girgensona ripa tomēr ielidoja vārtos.

Perioda turpinājumā ”Sabres” iedabūja ripu pretinieku vārtos, taču tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja, jo tajā pašā mirklī Drū Stefords izgrūda vārtus no to ierastās vietas, tādējādi atceļot sava komandas biedra Markusa Foliņo prieku.

Otrās trešdaļas vidū „Jets” ātrajā uzbrukumā vēlreiz pārspēja Enrūtu, un, lai arī šoreiz Girgensons tieši par šo notikumu nebija atbildīgs, laukumā atradās tieši viņa maiņa. Savukārt spēles noslēdzošajā trešdaļā „Sabres” aktivitāte uzbrukumos, kura nemaz nebija tik smādējama pirmajos divos periodos, krasi nokritās.

Vēl gan tika mēģināts ko glābt ar vārtsarga nomainīšanu pret sesto spēlētāju, taču „Jets” uzbrucējs Entonijs Peluzo panāca 3:0, sagādājot līgas mazrezultatīvākajai komandai „Sabres” (vidēji spēlē 1,65 gūti vārti) sauso zaudējumu, bet „Jets” guvusi savu trešo uzvaru pēc kārtas. "Sabres" pat izdarīja vairāk metienus pa vārtiem nekā pretinieki (27:26), taču visus Bufalo mēģinājumus gūt vārtus novērsa Els Montoija.

Arī trešo vārtu zaudējuma mirklī laukumā bija Zemgus Girgensona uzbrucēju trijnieks, proti, Girgensons-Mulsons-Eniss, kuri visi spēli noslēdza ar lietderības koeficentu mīnus trīs. Girgensons laukumā pavadīja gandrīz 14 minūtes, divas no tām arī vairākumā, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Zaudējumu Jaungada naktī piedzīvojusi arī Pitsburgas „Penguins”, kura viesos ar 1:2 piekāpās Ņūdžersijas „Devils”. Negaidītu sakāvi Atlantijas okeāna divīzijas līderei „Bruins” sagādāja Ņujorkas „Islanders” (5:3), bet par savu rezultativitāte nevar sūdzēties arī Anaheimas „Ducks”, kura sameta sešas ripas Sanhosē „Sharks” vārtos.