04.04.2015. 13:11
Šobrīd savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo Sabres piektdien regulārā čempionāta mačā savā laukumā nespēja noturēt pārsvaru pret Čikāgas Blackhawks, kā rezultātā tika piedzīvots zaudējums.

Blackhawks hokejisti šajā mačā bija pārāki ar 4:3 (2:0, 0:1, 2:2).

Lai gan pirmajā trešdaļā viesiem no Čikāgas izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, Sabres komanda pēc tam pamanījās gūt trīs vārtus pēc kārtas, divus no tiem iemetot Markusam Folinjo. Bufalo vienība vadībā izvirzījās 53.minūtē, taču savu pārsvaru nenosargāja, jo līdz pamatlaika beigām divus vārtus iemeta Džonatans Tēvzs, kurš tika nosaukts par mača pirmo zvaigzni.

Četras spēles pirms regulārās sezonas beigām Sabres guvusi tikpat punktu, cik iepriekšējā sezonā, bet no līgas otras vājākās komandas Arizonas Coyotes tā pašlaik atpaliek par diviem punktiem.

Jau vēstīts, ka Girgensons iepriekš, bloķējot pretinieka metienu, saņēma triecienu ar ripu pa savas labās kājas potīti, tādējādi gūstot savainojumu, kura dēļ nav spēlējis kopš 24.februāra. Lai arī sākotnēji tika minēts, ka Girgensons nespēlēs vien aptuveni divas nedēļas, vēlāk Sabres galvenais treneris Teds Nolans vairs nebija drošs par šādu scenāriju, bet tagad atzinis, ka ar latvieti šosezon vairs nerēķinās.

Šosezon latvietis 61 mača laikā guvis 15 vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles, kas viņam dod ceturto vietu Sabres rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Nākamajā mačā Sabres jau sestdien izbraukumā tiksies ar Ņujorkas Islanders.

Bufalo komanda ar 52 punktiem 78 spēlēs joprojām stabili ir vājākā komanda Atlantijas divīzijas kopvērtējumā, kā arī ieņem noslēdzošo 16.vietu arī Austrumu konferencē. Arī visas līgas kopvērtējumā tā pašlaik ir pēdējā.