19.01.2015. 08:54
Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo Sabres svētdien regulārā čempionāta mačā izbraukumā pret Detroitas Red Wings nenosargāja trīs vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 4:6 (3:0, 0:3, 1:3), ciešot jau 11.neveiksmi pēc kārtas.

Vadībā ar 3:0 Sabres komanda izvirzījās līdz pirmās trešdaļas 14.minūtei, tomēr otrajā trešdaļā mājinieki atspēlējās, jau tās vidū panākot rezultātu 3:3. Trešās trešdaļas pirmo piecu minūšu laikā Red Wings panāca divu vārtu pārsvaru, uz ko Sabres atbildēja ar precīzu metienu devītajā minūtē, rezultātam kļūstot 4:5. Trešdaļas 12.minūtē mājinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru, to vēlāk nosargājot.

Zviedrs Henriks Sēterberjs uzvarētāju sastāvā izcēlās ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Sabres rindās pie diviem vārtiem un vienas piespēles tika Tailers Eniss.

Girgensons šoreiz laukumā pavadīja 21 minūti un septiņas sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks komandā. Viņš izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus pretinieku metienus un uzvarēja 12 no 16 iemetieniem, iekrājot dalītu sliktāko lietderības koeficientu komandā (-2).

Sabres komanda mača gaitā pa pretinieku vārtiem izdarīja vien 15 metienus.

Sabres cieta jau 15.neveiksmi pēdējos 16 mačos, turklāt šis bija jau 11.zaudējums pēc kārtas. Zīmīgi, ka visas šīs 11 neveiksmes piedzīvotas pamatlaikā, kas ir jauns Sabres vienības antirekords.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga