14.07.2015. 10:32
Bufalo mediji vēsta, ka vietējās NHL komandas "Sabres" bagātākā līguma īpašnieks Raiens O`Railijs ticis aizturēts par braukšanu alkohola reibumā un notikuma vietas priekšlaicīgu pamešanu.

Centra uzbrucējs Raiens O`Railijs pirms divām nedēļām noslēdza septiņu gadu līgumu ar Bufalo "Sabres", kura kopējā vērtība pārsniedza 52 miljonus ASV dolāru. Savu pirmo spēli "Sabres" kreklā viņš vēl nav aizvadījis, jo iepriekš spēlēja "Avalanche" rindās, taču pirmo skandālu Bufalo pilsētā radījis gan.

Negadījums notika pagājušajā nedēļā Ontario provinces mazpilsētā Lusanā, un tiek vēstīts, ka O`Railija vadītā mašīna ietriekusies vietējās kafejnīcas skatlogā. Pēc sadursmes "Sabres" hokejists esot centies turpināt braukt, taču drīz mašīnu pametis un kopā ar cilvēku, kurš mašīnā atradās ar viņu, kājām devās prom no notikuma vietas, nesagaidot atbildīgo iestāžu pārstāvju ierašanos.

Pateicoties aculieciniekiem, O`Railijs drīz gan tika atrasts pāris ielas tālāk un viņam veiktajās asins analīzēs atklāta alkohola klātbūtne, kura pārsniedz atļauto normu. Vietējā policija paziņojusi, ka O`Railijam nozīmēta tiesas prāva, kura notiks 20. augustā. Automašīnas vadīšanas alkohola reibumā dēļ viņam var uz gadu tikt atņemtas autovadītāja tiesības, savukārt bargāks sods draud par notikuma vietas pamešanu, proti, līdz pat sešiem mēnešiem cietumā.

Zemgus Girgensona pārstāvētās "Sabres" ģenerālmenedžeris Tims Marejs paziņojis, ka klubs ir informēts par masu medijos parādījušos informāciju un policijas ziņojumu, taču šobrīd tiek apkopotas sīkākas ziņas un pagaidām "Sabres" šo notikumu nekomentēs. O`Railijs 2014. gadā ieguva Lēdijas Bingas balvu kā NHL sezonas džentlmenis un pēc nokļūšanas Bufalo viņam bija paredzēta komandas līdera loma kā pirmās maiņas centram. Pagājušajā sezonā 24 gadus vecais hokejists izcēlās ar 55 punktiem 82 spēlēs.

Izmantotie resursi:Ryan O'Reilly charged with impaired...CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties