19.01.2016. 08:28
Bufalo «Sabres» komanda bez savainotā Zemgus Girgensona sastāvā Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pirmdien ar 2:1 viesos apspēlēja Arizonas «Coyotes» vienību, gūstot ceturto panākumu pēdējos piecos mačos.

Abus vārtus «Sabres» komanda guva otrajā trešdaļā. Vispirms precīzi meta debitants Džeks Aikels, bet otro ripu mājinieku vārtos pēc viņa piespēles raidīja Džeimijs Makgins. Trešā perioda devītajā minūtē Antuāns Vermets vienus vārtus atspēlēja, bet turpinājumā «Sabres» savu pārsvaru nosargāja.

Par spēles spožāko zvaigzni nosauca 19 gadus veco Akelu, kam šajā cīņā 1+1. Ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās somu aizsargs Rasmus Ristolainens.

Girgensons traumas dēļ nepiedalīsies arī nākamajā «Sabres» spēlē, kad Bufalo hokejisti 20. janvārī viesos spēkosies ar Kolorado «Avalanche».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ieņem 14. pozīciju, kamēr «Coyotes» ir 6. vietā Rietumu konferencē.