24.03.2015. 09:09
Kārtējo neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs pirmdien cieta pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas izbraukumā ar 3:4 (1:1, 1:0, 1:3) piekāpās Dalasas Stars hokejistiem.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Džeimijs Benns, bet uzvaras vārtus trīs minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta Koudijs Īkins, palīdzot Stars hokejistiem trešajā trešdaļā divreiz atspēlēties no iedzinējiem.

Tikmēr Sabres rindās divus vārtus guva kapteinis Braiens Džionta.

Jau vēstīts, ka Girgensons iepriekš, bloķējot pretinieka metienu, saņēma triecienu ar ripu pa labās kājas potīti, tādējādi gūstot savainojumu, kura dēļ nav spēlējis kopš 24.februāra. Lai arī sākotnēji tika minēts, ka Girgensons nespēlēs vien aptuveni divas nedēļas, vēlāk Sabres galvenais treneris Teds Nolans vairs nebija drošs par šādu scenāriju. Šobrīd latvietis izlaidis jau mēnesi.

Šosezon latvietis 61 mača laikā guvis 15 vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļoti stabili dod trešo vietu "Sabres" rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Nākamajā mačā Sabres ceturtdien līgas divu vājāko komandu mačā uzņems Arizonas Coyotes.

Bufalo komanda ar 47 punktiem 73 spēlēs stabili ir vājākā komanda Atlantijas divīzijas kopvērtējumā, kā arī ieņem noslēdzošo 16.vietu arī Austrumu konferencē. Arī visas līgas kopvērtējumā tā pašlaik ir pēdējā.