20.11.2015. 08:47
Otro spēli bez savainotā Zemgus Girgensona aizvadījusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo ''Sabres'', kas Sentuluisā aizcīnījās līdz pēcspēles metieniem, kuros piekāpās vietējajai ''Blues'' komandai. Citā spēlē pārtrūka, piekāpjoties Tampabejas ''Lightning'' (1:2), pārtrūka Ņujorkas ''Rangers'' deviņu spēļu uzvaru sērija.

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons nelielā savainojumā iedzīvojās spēlē pret Sanhosē ''Sharks'' (1:2). Trešdien ''Sabres'' spēlē pret Dalasas ''Stars'' (1:3) Girgensons jau nespēlēja, bet pēc spēles komandas galvenais treneris Dens Bailsma paziņoja, ka latvietis nedosies divu spēļu izbraukumā, izlaižot šīs nākts spēli pret ''Blues'' un nākamo spēli pret ''Stars''.

Šonakt ''Sabres'' jau 6. minūtē nonāca iedzinējos, kad ''Blues'' skaitliskajā vairākumā padevās itin ātra saspēle, kurā noslēgumā no zonas vidus augšējā vārtu stūrī spēcīgi ripu ietrieca Kevins Šatenkirks. Otro periodu ''Sabres'' iesāka aktīvi, un tas deva rezultātu - 22. minūtē aizturētā soda laikā 1:1 panāca Sems Reinhārts. Dažas minūtes vēlāk mājinieki sagrieza pamatīgu karuseli Bufalo zonā, bet punktu pielika Vladimirs Tarasenko (2:1).

32. minūtē ''Sabres'' aizcīnījās līdz vārtu priekšai un no izcilas pozīcijas rezultātu atkal izlīdzināja Raiens O'Railijs - 2:2. Kā vēlāk izrādījās, tie arī bija pēdējie vārti pamatlaikā, bet uzvarētāju komandas noskaidrot nespēja arī pagarinājumā. Pēcspēles metienos pēc abu komandu diviem neveiksmīgiem metieniem ''Sabres'' vārtsargu Linusu Ūmarkupārspēja Aleksandrs Stīns (3:2), uz ko Evanders Keins atbildēja ar vēl vienu ''Sabres'' neveiksmīgu mēģinājumu. Austrumos ''Sabres'' ar 18 punktiem ieņem 12. vietu 16 komandu konkurencē.

Kamēr Amerikas Hokeja līgā (AHL) turpina cīnīties latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis pēc diviem zaudējumiem uz uzvaru takas atgriezties izdevies Tampabejas ''Lightning'', kas šonakt ar 2:1 pārtrauca līgas līderes Ņujorkas ''Rangers'' deviņu uzvaru sēriju. Tampas pieredzējušais vārtsargs Bens Bišops atvairīja 20 no 21 pretinieku izdarītā metiena. ''Lightning'' ar 21 punktu 21 spēlē ieņemt astoto pozīciju austrumu konferencē.

Tikmēr par visu laiku rezultatīvāko Krievijas hokejistu NHL aizvadītajā naktī kļuva uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins, kurš pret Dalasas ''Stars'' guva 484. vārtus savā karjerā, šajā rādītāja apsteidzot Sergeju Fjodorovu. Ovečkins nozīmīgos vārtus guva spēles 48. minūtē pēc teicamas komandas saspēles. Pāris minūtes vēlāk ''Stars'' gan atguva vadību un visā spēlē pieveica Aleksandra Vašingtonas ''Capitals'' ar 3:2.