12.03.2014. 07:59
NHL klubs Bufalo „Sabres”, lai arī spēja izvirzīties vadībā, šonakt ar 1:4 piekāpies Nešvilas „Predators”. Spēle, kura izvērtās par Teda Nolana trešo zaudējumu pēc kārtas, traumas dēļ nepiedalījās Zemgus Girgensons.

„Predators” komanda NHL kalendāra īpatnību un lokauta dēļ Bufalo pilsētā nebija viesojusies teju trīs gadus un savu izbraukumu Austrumu konferencē bija uzsākusi ar uzvaru papildlaikā pār Otavas „Senators”. Savukārt „Sabres” pēc veiksmīgā snieguma, atsākoties sezonai, bija zaudējusi trijās no pēdējām četrām spēlēm. Uz panākumu takas atgriezties neizdevās arī šodien.

Tiesa, „Sabres” izdevās pirmajai izvirzīties vadībā, kad vairākumu jau trešajā minūtē izmantoja Drū Stefords. Stefordam šī bija jubilejas (500.) spēle NHL, un viņš pēdējo 15 spēļu laikā bijis ļoti rezultatīvs, savācot 14 punktus.

Perioda turpinājumā „Predators” atbildēja ar to pašu, proti, realizēja vairākumu, bet otrajā puslaikā Bufalo vārtsargs Jūnass Enrūts tika pārspēts vēl divas reizes. Pie rezultāta 1:3 „Sabres” bija divas vairākuma iespējas, taču abas palika neizmantos, un galu galā zaudējums ar 1:4 (vēl viena ripa ielidoja „Sabres” tukšajos vārtos). „Sabres” šis bija trešais zaudējums pēc kārtas, un neko spožu nesola arī pāris turpmākās nedēļas, jo 12 no nākamajām 17 spēlēm būs jāaizvada izbraukumā.

„Mūsu hokejistu pārliecība par saviem spēkiem ir nedaudz iedragāta,” pēc mača sacīja „Sabres” pagaidu treneris Teds Nolans. „Taču tieši šādi grūti laiki parāda spēlētāju īsto raksturu, un dažiem tas palīdz izaugt.” Pirms spēles Nolans norādīja, ka savainotā uzbrucēja Krisa Stjurta sezona, visticamāk, ir beigusies, savukārt Girgensons jau drīz varētu atgriezties, tiesa, lika noprasta, ka nākamo spēli pret „Hurricanes” viņš droši vien vēl izlaidīs.

Tikmēr „Predators”, kura uzvarējusi 28 spēlēs šosezon un ar saviem 66 punktiem Austrumu konferencē sīvi cīnītos par „play-off”, šobrīd ieņem pēdējo vietu Centrālajā divīzijā.

Filadelfijai par savu leģendu atgādinājis čehs Jaromīrs Jāgrs, gūstot uzvaras vārtus „Devils” sastāvā (2:1), savukārt Džeimijs Bens to pašu izdarījis Sentluisā, spārnojot „Stars” uzvara papildlaikā (3:2). Sanhosē „Sharks” ar Džo Pavelska (2+1) un Džo Torntona (0+3) trim punktiem sakāva Toronto ar 6:2, bet „Capitals” palika sausā Pitsburgā ar 0:2.