29.01.2014. 19:18

  • Šabala ar diviem gūtiem vārtiem nodrošina «Skonto» uzvaru 2013. g. 1. jūnijs
  • Šabala atzīts par virslīgas mēneša labāko futbolistu 2012. g. 10. jūlijs

Kā sociālajos tīklos internetā atklājis Koļesņičenko, 19 gadus vecais Šabala jau parakstījis līgumu.

Savas pirmās spēles Latvijas virslīgas čempionātā uzbrucējs 2009. un 2010.gadā aizvadīja Rīgas «Daugavas» un «Olimps» komandās, bet kopš 2011.gada viņš pārstāvēja «Skonto» krāsas. Šabala pirmos vārtus Latvijas virslīgas čempionātā guva vēl 15 gadu vecumā.

Šabala pagājušās sezonas Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionātā guva 15 vārtus, kas viņu ierindoja turnīra rezultatīvāko spēlētāju trešajā vietā, bet sezonu pirms tam viņš izcēlās ar 11 precīziem raidījumiem.

Pēdējā laikā Šabala kļuvis par salīdzinoši stabilu Latvijas izlases sākumsastāva spēlētāju. Viņš tās rindās aizvadījis astoņus mačus, gūstot trīs vārtus.

Šabala bija viens no «Skonto» kluba vadošajiem spēlētājiem, ar kuru pārdošanu komanda cer līdz Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) noteiktajam termiņam atmaksāt parādus. Pirms tam vienības pussargs Aleksandrs Fertovs pārcēlās uz Ukrainas augstākās līgas komandu «Sevastopol», bet par brīvajiem aģentiem kļuvušie aizsargs Nauris Bulvītis un pussargs Alans Siņeļņikovs karjeru turpinās attiecīgi Šveices un Čehijas augstāko līgu čempionātos. Tāpat uz Čehijas augstāko līgu pārcēlies aizsargs Renārs Rode.

Šīs sezonas Beļģijas čempionātā «Club Brugge» pašlaik ieņem trešo vietu, kurā klubs noslēdza arī pērno sezonu. Komanda tās pastāvēšanas laikā vietējā čempionātā uzvarējusi 13 reizes, bet vēl 20 reizes izcīnīta otrā vieta. Tāpat vienība regulāri sacenšas UEFA rīkotajos klubu turnīros.

Nākamo Beļģijas čempionāta spēli «Club Brugge» aizvadīs šonedēļ, sestdien.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties