21.02.2017. 21:11

Spēles ievadā vairāk bīstamu situāciju bija pie rīdzinieku vārtiem, tomēr 30. minūtē vadībā izvirzījās tieši Latvijas komanda. No tālas distances – metriem 28 – šāvienu izdarīja Artūrs Zjuzins, bet bumba atdūrās pret pārliktni. Taču pirmais pie atlēkušās bumbas bija Valērijs Šabala, kurš to iebakstīja tukšos vārtos, izceļoties ceturto maču pēc kārtas – 1:0 "Riga" labā.

Pirmā puslaika beigās pēc standartsituācijas pārsvaru dubultot varēja Vitālijs Smirnovs, tomēr viņš ar galvu sita pāri vārtiem. "Riga" nespēja izmantot teritoriālo pārsvaru, pietrūkstot noslēdzošajam sitienam, un neizmantotās izdevības nācās nožēlot.

57. minūtē rīdzinieki iekrita aizsardzībā, un Antanavičus trāpīja tālajā stūrī. 11 minūtes vēlāk Altiparmakovskis no soda laukuma ārpuses izcēlās ar vēl vienu sitienu tālajā stūrī, panākdams 2:1 "Suduva" labā. Beigās veiksme nebija "Riga" sabiedrotā, tāpēc nācās samierināties ar zaudējumu.

24. februārī "Riga" mājās sāks pēdējo nometni pirms jaunās sezonas, bet četras dienas vēlāk tiks aizvadīts pārbaudes mačs, visticamāk, pret "Skonto".

Vārti: Šabala 30′ – Antanavičus 57′ Altiparmakovskis 68′Riga FC pamatsastāvs: V. Kurakins, Litvinskis, Smirnovs, Gorkšs, A. Kurakins, Jeņins, Laizāns, Zjuzins, Pētersons, Kovaļovs, Šabala

Izmantotie resursi:Riga FC – Just another WordPress site