20.02.2015. 23:33

Šabala atklāja cīņas rezultātu 28.minūtē, bet 56.minūtē izvirzīja komandu vadībā ar 2:1.

Pirmajā vārtu guvumā pie Šabalas veiksmīgi atleca bumba, kad vārtu priekšā pēc standartsituācijas bija izveidojusies pamatīga burzma, bet otros vārtus Latvijas izlases uzbrucējs guva pēc stūra sitiena, bumbu raidot vārtos ar galvu un izvirzot komandu vadībā ar 2:1. Tie pēcāk izrādījās uzvaras vārti.

Kā zināms, pirms gada Šabala ar vienu no Beļģijas labākajiem klubiem «Club Brugge» panāca vienošanos uz četriem gadiem. Pēc līguma noslēgšanas viņš palika Latvijā, pārstāvot Rīgas «Skonto» krāsas, bet Beļģijas vienībā ieradās pērn jūnijā. Tajā viņš nespēja izkarot vietu pamatsastāvā, tāpēc tika izīrēts Kipras augstākās līgas komandai «Anorthosis Famagusta».

Uzbrucējs «Anorthosis Famagusta» komandas sastāvā aizvadīja astoņas spēles, visās laukumā dodoties uz maiņu cīņas izskaņā. Tā kā abu pušu sadarbība nebija auglīga, viņa īres līgums ar Kipras klubu tika lauzts.

Kiprā pavadītajā laikā Šabala arī iesaistījās vairākās domstarpībās ar vienības treneriem, bet Slovākijā Latvijas uzbrucējs ieradās janvāra otrajā pusē.

Savas pirmās spēles Latvijas virslīgas čempionātā Šabala 2009. un 2010.gadā aizvadīja Rīgas «Daugavas» un «Olimps» komandās, bet kopš 2011.gada viņš pārstāvēja «Skonto» krāsas. Šabala pirmos vārtus Latvijas virslīgas čempionātā guva jau 15 gadu vecumā.

Šabala aizpagājušās sezonas Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionātā guva 15 vārtus, kas viņu ierindoja turnīra rezultatīvāko spēlētāju trešajā vietā, bet sezonu pirms tam viņš izcēlās ar 11 precīziem raidījumiem.

«Baumit» komanda Čehijas čempionāta kopvērtējumā pašlaik ar 17 spēlēs izcīnītiem 36 punktiem ieņem stabilu trešo vietu, no pirmajā esošās Plzeņas «Viktoria» atpaliekot tikai par diviem punktiem, taču šī vienība aizvadījusi par maču mazāk. Otrajā vietā esošā Prāgas «Sparta» 16 cīņās iekrājusi 37 punktus.