22.09.2013. 15:46
Noslēgusies pirmā no desmit šodien paredzētajām Kontinentālās hokeja līgas spēlēm. Pie Omskas "Avangard" stūres debitēja čehu treneris Milošs Ržīha, kurš pirmajā spēlē cieta pamatīgu sakāvi pret Gunta Galviņa pārstāvēto Hantimansijskas "Yugra" - 2:6.

Omskas "Avangard" jau pēc sešām spēlēm nolēma no galvenā trenera amata atbrīvot somu speciālistu Petri Matikainenu. Par pagaidu galveno treneri kļuva Jevgēņijs Kornouhovs, bet pēcāk tika paziņots, ka par jauno galveno treneri tiks nozīmēts bijušais Sanktpēterburgas SKA vadītājs Milošs Ržīha.

Vēl praktiski neiepazinies ar komandu, Ržīha pie Omskas kluba stūres debitēja jau šodien. "Avangard" pašā spēles sākumā tika pie lieliskas iespējas 75 sekundes spēlēt lielajā vairākumā, bet "Yugra" to izturēja un septītajā minūtē pati atklāja rezultātu. Tēmu Lasilas atvairīto ripu cīņā ieguva Kirils Djakovs, kurš to raidīja tieši mērķī.

Pēc deviņām minūtēm Sergejs Kosticins panāca izlīdzinājumu (1:1), taču otrā trešdaļa aizritēja tikai un vienīgi viesu zīmē. Hantimansijskas viesulis pārbrāzās pāri pretiniekiem, viesi izdarīja vairāk metienu (10:4) un guva četrus bezatbildes vārtus - 5:1. Pēdējā trešdaļā komandas apmainījās vārtu guvumiem, un "Yugra" pārtrauca divu zaudējumu sēriju - 6:2.

Guntis Galviņš kopā ar Alekseju Pepeļajevu darbojās pirmajā aizsargu pārī un uz ledus pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes. Omskas "Avangard" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas (vārtu bilance 5:21) un ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs Austrumu konferencē 14 komandu konkurencē ieņem 11.vietu. "Yugra" ar 12 punktiem septiņās spēlēs Austrumu konferencē ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801