15.06.2015. 09:09
Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlē svētdien izbraukumā Anglijas futbola izlases kapteinis Veins Rūnijs guva vārtus četras minūtes pirms mača pamatlaika beigām, sekmējot savas komandas uzvaru pret Slovēniju ar rezultātu 3:2.

Vadībā pirmajā puslaikā izvirzījā mājiniece Slovēnija, kuras labā 37.minūtē vārtus guva Milivojs Novakovičs. Otrajā puslaikā divus vārtus Anglijas izlases labā guva Džeks Vilšīrs, kurš bija precīzs 57. un 73.minūtē.

84.minūtē rezultātu izlīdzināja Nejcs Pečniks, taču divas minūtes vēlāk vadību angļiem atguva Rūnijs, kurš guva piektos vārtus sešos mačos.

Wayne Rooney score late winner for England Well done Wazza!!! — Totally Man Utd™ (@TotallyMUFC)

Anglija un C grupas līdere Slovākija ir vienīgās komandas EČ kvalifikācijas turnīrā, kuras pēc sešu spēļu kārtām guvušas tikai uzvaras.

E grupā svētdien Igaunija ar 2:0 savā laukumā uzvarēja Sanmarīno. Uzvarētājiem divus vārtus guva Sergejs Zeņjovs.

Lietuvas izlase mājās ar 1:2 atzina Šveices pārākumu. Mājiniekiem vārtus guva Fedors Černučs, bet viesiem Josips Drmičs un Herdans Šakiri.

E grupā Anglija ir līdere ar 18 punktiem, Šveice otrā ar 12, Slovēnijai deviņi, Igaunijai septiņi, Lietuvai seši un Sanmarīno viens punkts.

A grupas mačā Latvijas izlase pagājušajā piektdienā «Skonto» stadionā ar 0:2 zaudēja Nīderlandei.

Pēc sešām spēlēm A grupā Islandei ir 15 punkti, Čehijai 13, Nīderlandei 10, Turcijai 8, Latvijai 3 un Kazahstānai 1 punkts.

EČ kvalifikācijas turnīrā 53 komandas sadalītas deviņās grupās. Katras grupas divas labākās komandas un labākā trešās vietas ieguvēja kvalificēsies EČ finālturnīram, savukārt pārējās astoņas trešo vietu ieguvējas spēlēs izslēgšanas mačos.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230