02.01.2016. 18:56
Anglijas Premjerlīgas 20. kārtas turpinājumā Mančestras ''United'' lauza astoņu neuzvarēto spēļu sēriju un ar 2:1 savās mājās pieveica turnīra pastarīti ''Swansea''. Citos mačos Londonas ''Arsenal'' nostiprināja turnīra līderpozīcijas ar 1:0 pārspējot ''Newcastle United'' un ''Leicester'' spēlēja neizšķirti 0:0 ar ''Bournemouth''.

Mančestras ''United'' nebija spējusi izcīnīt uzvaru pēdējās sešās Anglijas Premjerlīgas spēlēs pēc kārtas un astoņās spēlēs skaitot kopā visus turnīrus, kuros ņēmusi dalību. ''Swansea'' savukārt nav spējusi uzvarēt pēdējās 10 spēles pēc kārtas, spēlējot viesos. Abām komandām pirms spēles arī neizšķirts rezultāts tiktu vērtēts kā negatīvs iznākums, jo ''Swansea'' tas nozīmētu tikai trīs punktu atrāvienu no izkrišanas zonas un Mančestrai tā būtu deviņu neuzvarētu spēļu sērija, kas būtu garākā neveiksmju sērija pēdējos 25 gados.

Pirmajā puslaikā, kā jau to iepriekš varēja paredzēt, vairāk uzbruka līdz šim neveiksmīgi spēlējošā ''United''. Pirmajā puslaikā labas iespējas bija Mančestras ilggadējam uzbrucējam Veinam Rūnijam, kā arī malējam pussargam Huanam Matam, kurš vairākas reizes pats sev izkārtoja vārtu gūšanas momentus. ''Swansea'' varēja cerēt uz laimi pretuzbrukumos, taču neviens ievērības cienīgs moments viesiem neizdevās. Puslaiks tā arī noslēdzās - ar nervozu bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā bīstamu Veina Rūnija sitienu bloķēja ''Swansea'' aizsargs, pēc kā sekoja divi stūra sitieni no kuriem neviens lielas briesmas ''Swansea'' vārtu drošībai neradīja. Bumbu joprojām saglabāja viesi un jau nākamajā uzbrukumā pēc Ešlija Janga centrējuma ar galvu meistarīgi sita jaunais Francijas futbolists Antonijs Marsiāls, atklādams mača rezultātu. Kādu laiku pēc gūtajiem vārtiem mača iniciatīva piederēja ''United'', turklāt, jūtot, ka uzbrukumu veidošana ''Swansea'' nevedās kā gribētos, kādā no uzbrukumiem viesu aizsargs Anhels Rangers centās simulēt pārkāpumu ''United'' soda laukumā, taču tiesnesis bija acīgs un Rangeram piešķīra dzelteno kartīti. Divdesmit minūtes pirms spēles beigām ''Swansea'' sastāvā tikko no maiņas nākušais Modū Barovs viltīgi centrēja Gilfi Sigurdsonam, kurš atrazdamies trīs Mančestras spēlētāju ielenkumā guva skaistus vārtus ar galvu, sarūgtinot mājiniekus. ''United'' gan nepadevās, jo pēc septiņām minūtēm Antonijs Marsiāls no kreisā flanga piespēlēja Veinam Rūnijam, kurš ar ļoti elegantu sitienu atguva vadību. Spēles turpinājumā neviena no komandām vārtus neguva un mačs noslēdzās ar 2:1.