21.01.2017. 19:16

Informācija tiek papildināta..

Mančestras ''United'' vienīgais iztrūkums sastāvā šobrīd ir Eriks Beilijs, kurš pārstāv Kotdivuāru Āfrikas Nāciju kausā. ''Stoke'' situācija savukārt ir daudz sliktāka. Uz Nāciju kausu devušies veseli trīs futbolisti, kā arī četri ir savainoti.

Mančestras sastāvā būtisku izmaiņu nebija. Starp rezervistiem bija atrodams Bastiana Švainštaigera vārds, kā arī rezervē palika tādi futbolisti kā Maikls Keriks, Veins Rūnijs un Markuss Rešfrods. "Stoke'' treneris Marks Hjūdžs izmantoja sev pieejamos resursus, turklāt uz rezervistu soliņa atstāja bijušos ''Barcelona'' futbolistus Bojanu Krkiču un Ibrahimu Afelaju.

Jau no spēles sākuma abas komandas spēlēju ātru futbolu un apmainījās ar vārtu gūšanas momentiem. Kādā no ''Stoke'' uzbrukumiem Eriks Pīterss pēc savstarpējas saspēles ar Marko Arnautoviču veica zemu centrējumu soda laukumā, tomēr Huans Mata, mēģinādams bloķēt bumbu, to netīšām pāradresēja savos vārtos – 1:0.

Puslaika vidū Mančestra aizskrēja bīstamā pretuzbrukumā, kad pēc Zlatana Ibrahīmoviča piespēles no dažiem metriem pāri vārtiem sita Mata, neizmantojot lielisku izdevību. ''United'' turpināja dominēt un pēc standarsituācijas Maruāns Fellaini izpildīja viltīgu sitienu, ko Lī Grants atvairīja.

Sekoja stūra sitiens. Dalejs Blinds centrēja, un Pogbā uzreiz no gaisa spēcīgi šāva pa vārtiem, tomēr viņa draudīgo sitienu laimīgi atvairīja Grants, izglābjot savu komandu no vārtu zaudējuma. Pirmais puslaiks noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.

Otrajā spēles nogrieznī Mančestra joprojām lūkoja iekarot ''Stoke'' vārtus, tomēr šķita, ka sarkanajiem velniem atsevišķās epizodēs pietrūkst radošās pieejas, kā apspēlēt pretinieku aizsardzību. Bija vērojami vairāki ne visai bīstami tālsitieni, taču visas īsās saspēles sava soda laukuma tuvumā ''Stoke'' notīrīja.

Uz maiņu nākušais Džese Lingārds trīs minūtes pirms pamatlaika beigām palika visai brīvs un izpildīja spēcīgu sitienu no metiem 20, taču trāpīja pa pārliktni, radot vienu no bīstamākajām izdevībām spēlē. Minūti pirms kompensācijas laika beigām ''United'' tika pie iespējas izpildīt brīvsitienu no visai asa leņķa.

Parasti šādā epizodē sekotu centrējums, bet Veins Rūnijs izšķīrās sist pats un risks atmaksājās ar ārkārtīgi skaistiem vārtiem tālajā stūrī - 1:1. Tas bija Rūnija 250. vārtu guvums ''United'' rindās, visos turnīros kopā ņemot un tādējādi viņam kļūstot par visu laiku labāko kluba vārtu guvēju. Jāpiebilst, ka Mančestra izvairījās no pirmā Premjerlīgas zaudējuma kopš 23. oktobra.

Wayne Rooney: Has now become Manchester United’s all-time record goalscorer (250 goals) in all competitions #mufc pic.twitter.com/3dLS1EwInb— WhoScored.com (@WhoScored) January 21, 2017