01.12.2013. 15:50
Šodien Anglijas Premjerlīgas 13. kārtā plkst. 14:00 tika aizvadīta intriģējošākā spēle, kurā "Tottenham Hotspur" savā laukumā uzņēma "Manchester United". Viesi divas reizes nokļuva zaudētāju lomā, bet pateicoties Veina Rūnija gūtajiem vārtiem spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Anglijas čempiones sastāvā atkal laukumā nevarēja doties Robins van Pērsijs, toties aizsardzības centrā atgriezās komandas kapteinis Nemanja Vidičs. Spēles sākumā, pateicoties augstam presingam, laukuma saimniekiem piederēja iniciatīva, bet viesiem sagādāja grūtības veidot savus uzbrukumus. Sākums gan bija nedaudz mānīgs, jo jau pēc aptuveni 10 minūtēm viesi pārņēma spēles kontroli un 15. minūtē Veins Rūnijs atņēma bumbu pretiniekam soda laukuma tuvumā un mājiniekiem ar lielām grūtībām izdevās nosargāt savus vārtus drošībā. Rezultātu gan atklāja "Tottenham", kad pēc soda sitiena Kails Volkers raidīja bumbu zem palēkušās spēlētāju izvietotās sieniņas un šādā situācijā glābējs nebija arī Davids De Heja (1:0).

Kaut arī laukuma saimnieki, gūto vārtu iedvesmoti, turpināja uzbrukt un veidot labas vārtu gūšanas iespējas, "Manchester United" 32. minūtē izdevās izlīdzināt rezultātu. Un atkal uzmanības centrā bija Volkers, kurš neuzmanīgi savā soda laukumā atsita bumbu, ko tikai vajadzēja Veinam Rūnijam, kurš uzreiz to trieca vārtos (1:1). Otrais puslaiks sākās ar viesu pārsvaru, tomēr atkal vadībā izvirzījās "Tottenham". Sandro perfekti izrīkojās laukuma centrā ar pretspēlētāju un negaidīti, izcili un apbrīnojami precīzi ar tālsitienu raidīja bumbu labajā vārtu augšējā stūrī (2:1).

Viesu atbilde atkal nebija jžgaida ilgi. Jau trīs minūtes vēlāk pēc Rūnija piespēles Ugo Loriss soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Deniju Velbeku. 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Rūnijs (2:2). Neskatoties uz to, ka abām komandām bija labas iespējas gūt uzvaras vārtus, spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2,

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
30.11. 17:00 Cardiff - Arsenal 0:3 (0:1) Remzijs 29' 90' Flaminī 86'
30.11. 17:00 Aston Villa - Sunderland 0:0
30.11. 17:00 Everton - Stoke 4:0 (1:0) Delufeu 45' Koulmans 49' Ovjedo 58' Lukaku 79'
30.11. 17:00 Norwich - Crystal Palace 1:0 (1:0) Hūpers 30'
30.11. 17:00 West Ham - Fulham 3:0 (0:0) Diame 47' Kouls 82'88'
30.11. 19:30 Newcastle - West Brom 2:1 (1:0) Gufrāns 36' Sisoko 57' - Brants 53'
01.12. 14:00 Tottenham - Man United 2:2 (1:1) Volkers 18' Sandro 54' - Rūnijs 32' 57'(11m)
01.12. 16:05 Hull - Liverpool
01.12. 18:10 Chelsea - Southampton
01.12. 18:10 Man City - Swansea