23.11.2013. 13:15
Joprojām neskaidra ir "Liepājas metalurga" futbola komandas nākotne. Portāls liepajniekiem.lv, atsaucoties uz "Kurzemes Vārdu", informējis par varbūtību, ka dzimtajai komandai varbūt palīdzēs Māris Verpakovskis.

Par Grieķijas "Ergotelis" un Latvijas izlases futbolista Māra Verpakovska iespējamo palīdzību Liepājas futbolam vismaz pagaidām nav skaidrības, taču par to, ka bijušais "Liepājas metalurga spēlētājs interesējas par Liepājas komandas aprūpēšanu, zinot pat Rīgā, "Kurzemes Vārdam" sacījis metalurģijas uzņēmuma sporta kluba ģenerāldirektors Ilgvars Šēns.

Viņš arī norāda, ka par muļķībām ir saucamas runas par viņa šīs nedēļas tikšanos ar iespējamajiem sporta kluba investoriem. "Man bija tikšanās ar pilsētas galvu Uldi Sesku un uzņēmuma administratoru Haraldu Velmeru, bet runa faktiski bija tikai par to, ko klubs ir parādā par to, ko klubs ir cēlis un kas pieder rūpnīcai. Nekādu lēmumu nepieņēmām," saka Šēns.

Uz jautājumu, vai beidzot ir gatavs kluba sporta bāžu novērtējums, precīzāk sakot, "Liepājas metalurga" ieguldījumi tajās, viņš atbild apstiprinoši, bet paskaidro, ka novērtējums līdz uzņēmumam esot nonācis ceturtdien, bet klubam vēl vakar pēcpusdienā nekādas informācijas par to nebija.

Tikmēr Verpakovskis kopā ar savas meitas diviem vectētiņiem – Uldi Sesku un Ilmāru Verpakovski – pavisam nesen ir redzēti "Daugavas" stadionā. Starp citu, kādreizējais futbolists un treneris Ilmārs Verpakovskis Virslīgas sezonas izskaņas spēles vēroja kluba sporta direktora Vladimira Osipova sabiedrībā. Vecu kolēģu sēdēšana blakus viens otram, protams, nav nekas ārkārtējs, bet nav palicis prātā, ka šādi skati būtu bijuši vērojami iepriekš, raksta liepajniekiem.lv.

Izmantotie resursi:liepajniekiem.lvBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties