03.06.2016. 23:52
Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā Eiropas čempionāta finālturnīra aizvadīja Šveices, Ukrainas, Albānijas un Rumānijas izlases.

Šveices izlase salīdzinājumā ar pirmo pārbaudes spēli pret Beļģiju (1:2) sākumsastāvā veica piecas izmaiņas. Šveiciešiem jau 12. minūtē izdevās atklāt rezultātu, kad pēc centrējuma ar galvu sita Blerims Džeimaili un bumba no pārliktņa atsitās pret vārtsarga muguru (1:0). 69. minūtē moldāvi panāca izlīdzinājumu – no distances teicami stūrī trāpīja Radu Ginsari (1:1) -, tomēr jau pēc sešām minūtēm Šveice atguva vadību un svinēja uzvaru. Izšķirošos vārtus no tuvas distances guva Admirs Mehmedi (2:1).

Šveices pirmā finālturnīra pretiniece Albānija šovakar Bergāmo, Itālijā, ar 1:3 piekāpās Ukrainai. Albāņiem pēc uzvaras pār Kataru (3:1) bija sešas izmaiņas pamatsastāvā, bet ukraiņiem pēc panākuma pār Rumāniju (4:3) spēlēja gandrīz tāds pats starta vienpadsmitnieks. Vienīgais malā palika Serhijs Ribalka, kuru aizstāja Deniss Harmašs. Abas komandas spēles sākumā apmainījās vārtu guvumiem – astotajā minūtē rezultātu atklāja Tarass Stepanenko, bet 12. minūtē izlīdzinājumu panāca Armando Sadiku. Otrajā puslaikā uzvaru nokārtoja Andrijs Jarmolenko (49. minūtē) un Jevhens Konopļanka (87. minūtē).

Tikmēr Rumānija, kas iepriekš neuzvarēja ne Kongo DR (1:1), ne Ukrainu (3:4), bet šovakar Bukarestē ar 5:1 sabradāja Gruziju. Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli rumāņu pamatsastāvā bija septiņas izmaiņas. Mājinieki spēles uzvaru faktiski nokārtoja jau pirmo trīs minūšu laikā – otrajā minūtē rezultātu atklāja Adrians Popa, bet nākamajā minūtē savos iesita gruzīnu aizsargs. Vēl pa vārtiem Rumānijai guva Nikolae Stanču, Gabriels Torže un Klaudiu Kešeri. Jāpiebilst, ka Gruzijas pamatsastāvā devās bijušais "Skonto" aizsargs Laša Dvali, taču 34. minūtē tika nomainīts.