11.01.2014. 16:13

  • Rudņevs izīrēts «Hannover 96» vienībai 2014. g. 9. janvāris

Rudņevu šonedēļ cita Vācijas spēcīgākās līgas komanda Hamburgas SV (HSV) līdz sezonas beigām izīrēja Hanoveres vienībai, kur viņam laba snieguma gadījumā būs iespēja palikt uz ilgāku laiku.

«Esmu priecīgs ierasties šajā komandā,» sarunā ar «Hannover 96» kluba preses dienestu sacīja Rudņevs. «Esmu jau aizvadījis pirmo treniņu ar komandu, visi futbolisti komandā ir draudzīgi. Šobrīd viss ir kārtībā, redzēsim, kā klāsies nākotnē.»

Rudņevs atklāja, ka viņa galvenais palīgs, lai iejustos Hanoveres vienībā, ir cits uzbrucējs Arturs Sobečs no Polijas, ar ko Latvijas futbolists varot sazināties poļu valodā.

«Jātrenējas smagi, jāpierāda sevi un tuvāko nedēļu laikā man jābūt gatavam gūt vārtus. Hamburgā pavadīju labu laiku, faniem es patiku. Ceru, ka Hanoveres līdzjutējus izdosies iepriecināt vēl vairāk,» pauda Rudņevs, kurš kopā ar ģimeni sev šobrīd meklē piemērotākos apartamentus Hanoverē.

Pagājušajā sezonā Rudņevs, kuram pirmdien paliks 26 gadi, sevi veiksmīgi pieteica bundeslīgas čempionātā, gūstot 12 vārtus. Tomēr šosezon viņa pozīcija vienības sastāvā bija jūtami mainījusies. Uzbrucējs šosezon devies laukumā septiņās čempionāta spēlēs, vārtus tā arī negūstot.

Pērnajā sezonā uzbrucējs ar savu bijušo komandas biedru Honmiņu Sonu dalīja devīto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Vasarā lielu interesi par Latvijas izlases spēlētāja pakalpojumiem izrādīja Skotijas čempionvienība Glāzgovas «Celtic», bet uzbrucēja pārdošana vēlreiz aktuāla kļuva pēc ziemas pārtraukuma iestāšanās bundeslīgas čempionātā.

Rudņevs 2012.gada maijā ar HSV komandu noslēdza līgumu uz četriem gadiem, kad viņu iegādājās no Polijas kluba Poznaņas «Lech». Uzbrucējs kļuva par vēsturē pirmo Latvijas futbolistu bundeslīgas čempionātā.

Daugavpils futbola audzēknis savu karjeru sāka vietējā «Daugavas» komandā, bet 2009.gadā viņš samērā skandalozā transfērā pārgāja uz Ungārijas komandu «Zalaegerszeg» (ZTE). Pēc nedaudz vairāk nekā gada pavadīšanas Ungārijā Latvijas uzbrucējs 2010.gada vasarā pārgāja uz tā brīža Polijas čempionvienību «Lech», kuras sastāvā par sevi runāt lika tā paša gada rudenī, kad iesita trīs vārtus UEFA Eiropas līgas spēlē pret slaveno Turīnas «Juventus» vienību.

Latvijas izlasē Rudņevs līdz šim aizvadījis 26 spēles, izceļoties ar vienu precīzu sitienu.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā pašlaik ir ziemas pārtraukums un sezona atsāksies janvāra beigās. Pēc sezonas pirmās puses «Hannover 96» vienība ar 18 punktiem 17 spēlēs kopvērtējumā ieņem 13.vietu, par diviem punktiem apsteidzot pozīciju zemāk esošo Hamburgas SV komandu.

Nākamo spēli «Hannover 96» aizvadīs 25.janvārī.

«Hannover 96» komandas rezultatīvākais uzbrucējs šosezon ir senegālietis Mame Birams Diufs, kurš 12 bundeslīgas spēlēs guvis piecus vārtus, bet ar trim precīziem raidījumiem 16 cīņās izcēlies polis Arturs Sobečs.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties