23.08.2014. 18:26
Šodien pirmo Bundeslīgas maču šosezon aizvadīja Artjoma Rudņeva "Hamburger SV". Viesos pret Ķelni HSV pirmajā puslaikā radīja ievērojami vairāk vārtu gūšanas iespēju, kuras izmantot nespēja, un arī visa spēle noslēdzās ar 0:0. Rudņevs bija pieteikts mačam, bet laukumā tā arī neizgāja.

Artjoma Rudņeva "Hamburger SV" šodien sāka Bundeslīgas sezonu, izbraukumā tiekoties ar "Köln". Mājiniekiem šis mačs bija īpaši liels notikums, jo Ķelne pēc divu sezonu pārtraukuma ir atgriezusies Bundeslīgā. Rudņevs, kā jau bija gaidāms, Hamburgas pamatsastāvā atrodams nebija – uzbrukuma smailē ar pirmajām minūtēm izgāja Pjērs Mišels Lasoga.

HSV pirmajā puslaikā bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču pievīla pašu precizitāte vai vietā bija Ķelnes vārtsargs Horns. Viesi pārsvarā paļāvās uz Rafaela van der Vārta un Lasogas spējām uzbrukumu noslēgšanā, vienam pārsvarā uzbrūkot no distances, bet otram gaidot piespēles soda laukumā. Ķelne pēc uzmanīgā sākuma aktivizējās puslaika vidū, kad vispirms pēc Matušika tālsitiena glāba Adlers, bet mirkli vēlāk ar spēcīgu sitienu bumbu tikai nedaudz pāri raidīja Halfars. 0:0 pēc pirmā puslaika.

Jau pašā otrā puslaika sākumā pāris labas iespējas bija Iličevičam, taču Horna vārti jau atkal palika neiekaroti. Daži labi uzbrukumi bija arī Ķelnei, bet mačs beidzās ar 0:0 - Hamburgai bija vairāk iespēju, taču tās palika neizmantotas. Rudņevs laukumā tā arī neizgāja, turklāt jāpiebilst, ka pie iespējas netika arī citi Hamburgas rezervisti – kluba galvenais treneris Mirko Slomka maiņas HSV sastāvā šodien tā arī neveica.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
22.08.2014. 21:30 Bayern München – VfL Wolfsburg 2:1 (1:0) Millers 37'; Robens 47' – Oličs 52'
23.08.2014. 16:30 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 1:0 (1:0) Seferovičs 15'
23.08.2014. 16:30 Köln – Hamburger SV 0:0
23.08.2014. 16:30 Hannover – Schalke 2:1 (0:0) Pribs 67'; Hoselu 70' – Huntelārs 47'
23.08.2014. 16:30 Hertha BSC – Werder Bremen 2:2 (1:0) Šībers 16' 47' – Lukimja 53'; di Santo 55'
23.08.2014. 16:30 Hoffenheim – Augsburg 2:0 (2:0) Salai 33'; Elijunusi 35'
23.08.2014. 19:30 Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
24.08.2014. 16:30 SC Padeborn – FSV Mainz
24.08.2014. 18:30 Borussia M'Gladbach – VfB Stuttgart