01.09.2013. 13:59

Aizvadītajā spēlē HSV ar rezultātu 4:0 (2:0) savā laukumā uzveica bundeslīgas jaunpienācēju Braunšveigas «Eintracht».

Ja iepriekšējā kārtā Rudņevs šosezon nospēlēja visas 90 minūtes, šoreiz Latvijas uzbrucējs tā arī nepiecēlās no rezervistu soliņa.

Divus vārtus HSV komanda guva pirmajās 17 minūtēs, kad precīzi sita nīderlandiešu pussargs Rafaels van der Vārts un šīs vasaras kluba jaunpienācējs Žaks Zuā no Kamerūnas. Savukārt punktu mačam ar diviem vārtiem pēdējās desmit minūtēs pielika Hakans Kalhanoglu.

Hamburgas klubs tagad jaunajā sezonā ticis pie vienas uzvaras, diviem zaudējumiem un viena neizšķirta.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik HSV ar četriem punktiem četrās spēlēs pakāpās uz 12.vietu

Turnīra augšgalā ar desmit punktiem pašlaik ir čempione Minhenes «Bayern», kas savu ceturtās kārtus maču aizvadīja jau otrdien, kad izbraukumā cīnījās 1:1 (1:0) ar «Freiburg» futbolistiem.

Deviņi punkti trijās spēlēs pašlaik ir Dortmundes «Borussia» komandai, kas svētdien spēkosies ar Frankfurtes «Eintracht».

Savukārt pa deviņiem punktiem četrās spēlēs ir Leverkūzenes «Bayer», «Hannover 96» un «Mainz 05» vienībām. «Mainz 05» sestdien neizmantoja iespēju pārņemt līderpozīciju un ar 1:4 (1:2) piekāpās tieši «Hannover 96» vienībai, bet «Bayer» ar 0:2 (0:1) piekāpās Gelzenkirhenes «Schalke 04» futbolistiem, kas izcīnīja pirmo uzvaru šosezon.

HSV komanda pērnās sezonas noslēguma kopvērtējumā palika septītajā vietā un nespēja kvalificēties Eirokausu sacensībām.