12.01.2014. 17:52
Savu pirmo spēli Bundeslīgas kluba „Hannover 96” aizvadījis Latvijas izlases futbolists Artjoms Rudņevs, kurš pārbaudes spēlē pret citu Bundeslīgas komandu Berlīnes „Hertha” devās laukumā otrā puslaika sākumā. Mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

No „Hamburger SV” izīrētais Artjoms Rudņevs sākumsastāvā pārbaudes spēlē pret "Hertha" nedevās, taču pēc puslaika pārtraukuma pie rezultāta 0:0 tika nomainīti 10 spēlētāji, un laukumā devās arī Rudņevs, piedzīvojot savu debiju Hanoveres kluba krāsās.

Ar Rudņevu laukumā „Hannover 96” radīja daudz vairāk iespējas, savukārt pats Rudņevs izcēlās ar savām ātruma īpašībām, tiesa, debijas spēles faktors bija jūtams, kas izpaudās, pāris reizes nesaprototies ar partneriem. Rudņeva iesaistīšanās spēlē vārtus viņa komandai neatnesa, un Turcijas pilsētā Belekā notikušais mačs noslēdzās ar rezultātu, ar kuru arī sākās, proti, ar 0:0.

Šī spēle bija arī turku trenera Taifūna Korkuta debija galvenā trenera amatā. Tikai 39 gadus vecais futbola treneris tika norīkots pie „Hannover 96” stūras aizgājušā gada beigās, lai arī pirms tam vēl nekad nebija vadījis kādu komandu (viņš savulaik bijis trenera palīgs Turcijas izlasē).

Savu nākamo spēli Bundeslīgā „Hannover 96” aizvadīs 25. janvārī, kad to sagaida šobrīd Vācijas čempionātā piektajā vietā esošās "Wolfsburg" pārbaudījums.