29.04.2017. 18:29

Artjoms Rudņevs šodien bija iekļauts "Köln" pamatsastāvā, kopā ar Antonī Modestu veidojot uzbrukuma duetu mačā ar Dortmundes "Borussia". Ķelne cīnās par vietām nākamās sezonas UEFA Eiropas līgā, savukārt Dortmunde karo par pozīcijām labāko trijniekā un Čempionu līgas ceļazīmēm. Rudņevs, kurš šosezon Bundeslīgā guvis trīs vārtus, pamatsastāvā laukumā nebija devies kopš 21. decembra.

Dortmunde sāka maču ar pamatīgu spiedienu un vairākas reizes bija tuvu vārtu guvumam, taču Pjērs Emeriks Obamejangs vai nu kļūdījās sitienā, vai līdz bumbai nemaz netika. Puslaika vidū Ķelne spēja līdzsvarot mača ritējumu, un redzams bija arī Rudņevs. Vispirms viņš nespēja tikt pie bumbas vārtu priekšā pēc Jonasa Hektora piespēles no malas, bet drīz pēc tam pats izcēlās ar lielisku piespēli ar papēdi Milošam Jojičam – serbs neizmantoja izdevīgo pozīciju un raidīja bumbu garām vārtiem. "Köln" labi noslēdza pirmo puslaiku, taču vārtus neguva neviena no komandām.

Pēc pārtraukuma "Borussia" nekavējoties palielināja intensitāti uzbrukumā, un visai drīz Ķelnes vārtsargam Timo Hornam bija jāglābj pēc Marcela Šmelcera tālšāviena. 55. minūtē Rudņevs tika nomainīts, un Ķelne turpinājumā reti spēja izveidot ko bīstamu, kas gan galvenokārt Dortmundes masveidīgo uzbrukumu dēļ. "Borussia" bija vairākas teicamas iespējas, taču pietrūka kvalitātes uzbrukuma noslēguma fāzē. Kompensācijas laikā Dortmunde trīs reizes pāris sekunžu laikā soda laukumā sita trīs reizes, bet bumba tā arī līdz vārtiem netika – 0:0.