22.01.2017. 20:23

Par spīti vairākiem veiksmīgiem mačiem pagājušā gada izskaņā, pirmajā spēlē pēc ziemas pārtraukuma Artjoms Rudņevs nebija iekļauts "Köln" pamatsastāvā. Latvijas izlases uzbrucēja klubs šodien tikās ar "Mainz", kas tabulā bija vairākas vietas zemāk. Rudņevs, lai arī ne pamatsastāvā, bija komandas pieteikumā.

Par spīti aktīvam mača sākumam, tālāk "Köln" tik labi neveicās, un Mainca pirmajā puslaikā daudz biežāk izdarīja sitienus, kā arī kontrolēja bumbu vairāk. Ķelnes centieni uzbrukuma smailē meklēt rezultatīvo Antonī Modestu nevainagojās panākumiem – 0:0 pēc pirmā puslaika.

Uzreiz pēc pārtraukuma "Mainz" padevās vairāki bīstami uzbrukumi pēc kārtas, tomēr Ķelne nosargāja savus vārtus neskartus un drīz spēja līdzsvarot mača gaitu. "Köln" pietrūka precizitātes uzbrukuma beigu fāzes izspēlē, kā rezultātā tā arī neizdevās iekarot pretinieka vārtus, mača tā arī noslēdzoties neizšķirti.

Rudņevs šodien savu iespēju tā arī nesagaidīja, paliekot uz Ķelnes soliņa. Komanda līdz ar iegūto punktu saglabā septīto vietu turnīra tabulā, tiesa, sestā pozīcija ir trīs punktu atstatumā.