01.11.2014. 21:17
Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien palīdzēja Hamburgas SV (HSV) komandai Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:0 (1:0) apspēlēt Leverkūzenes «Bayer» vienību.

• «Bayern» nespēj uzvarēt Rudņeva pārstāvēto HSV 2014. g. 20. septembris
  • Rudņeva pārstāvētā HSV atlaiž galveno treneri Slomku 2014. g. 16. septembris

Vienīgos vārtus šī mača 26.minūtē guva pazīstamais Nīderlandes pussargs Rafaels van der Vārts, bet Rudņevs laukumā devās uz maiņu cīņas 80.minūtē, nomainot savu konkurentu par vietu pamatsastāvā Pjēru Mišelu Lasogu.

Pašā mača izskaņā Rudņevam bija laba iespēja gūt vārtus, taču tā palika neizmantota.

Pēdējos mačos Rudņevs palika ārpus komandas pieteikuma, bet šosezon viņš laukumā vēl nevienā cīņā nav devies pamatsastāvā. Iepriekš Latvijas futbolists palika ārpus pieteikuma divās bundeslīgas čempionāta spēlēs pēc kārtas, kas viņa bundeslīgas karjerā, uzbrucējam esot fiziski veselam, notika pirmoreiz.

Tikmēr citā mačā viena no šīs sezonas labākajām Vācijas bundeslīgas komandām «VfL Wolfsburg» izbraukumā ar 4:0 (2:0) sagrāva «VfB Stuttgart».

Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās horvātu futbolists Ivans Perišičs.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā līdervienība ar 21 punktu deviņās spēlēs ir čempione Minhenes «Bayern», ko sestdienas vakarā gaida principiāls duelis pret Dortmundes «Borussia», kas gan vietējā čempionātā pagaidām izceļas ar vājiem rezultātiem. Tikmēr uz otro vietu ar 20 punktiem desmit spēlēs pakāpusies «VfL Wolfsburg», bet pa 17 punktiem deviņās cīņās ir Menhengladbahas «Borussia» un «Hoffenheim» komandām.

HSV ar deviņiem punktiem desmit mačos tikmēr pakāpusies uz 14.vietu 18 komandu konkurencē.