12.04.2014. 20:34
Pateicoties Latvijas futbola izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva izveidotam vārtu guvumam, ļoti svarīgu panākumu Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē sestdien izcīnīja viņa pārstāvētā «Hannover 96» komanda, kas ar 2:1 (1:0) savā laukumā pārspēja Hamburgas SV (HSV) vienību.

• Rudņevs gūst trešos vārtus šīs sezonas bundeslīgas čempionātā 2014. g. 8. marts
  • Rudņevam gūti vārti arī otrajā spēlē «Hannover 96» rindās 2014. g. 1. februāris

Rudņevs pret savu bijušo klubu laukumā izgāja vien 83.minūtē, kad rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1, tomēr atlikušajā laikā mājiniekiem piederēja ļoti izteikts pārsvars un 86.minūtē arī tika izrauta uzvara - Rudņeva raidījums tika izsists no tukšiem vārtiem, tomēr pirmais pie bumbas nokļuva Didjē Ja Konans, kurš to ieraidīja vārtu tīklā.

Pirms tam spēles pirmajā puslaikā diezgan liels pārsvars piederēja Hannoveres komandas spēlētājiem un viņi arī devītajā minūtē atklāja rezultātu, kad izcēlās Larss Stindls. Tomēr otrā puslaika sākumā HSV panāca izlīdzinājumu, turku pussargam Hakanam Kalhanoglu esot precīzam pēc soda sitiena.

Šis Hannoveres vienībai bija vien otrais panākums pēdējās 11 spēlēs.

Kā zināms, Rudņevs no HSV komandas izīrēts līdz sezonas beigām, bet pēc tam «Hannover 96» varēs izmantot iespēju viņu izpirkt.

Čempionāta kopvērtējumā pēc šī mača «Hannover 96» komanda ar 32 punktiem 30 spēlēs nostiprinājās 13.vietā, bet HSV ar 27 punktiem atrodas 16.pozīcijā. Hamburgas vienība ir vienīgā bundeslīgas vēsturē, kas nekad nav to atstājusi, tomēr atlikušās četras kārtas tai gaidāmas ļoti smagas.