06.04.2014. 20:38

Rudņevs mačā piedalījās pirmās 46 minūtes, bet pēcāk tika nomainīts, ar ļoti spilgtām darbībām cīņas gaitā neizceļoties.

Uzvaras vārtus spēles 14. minūtē guva Kongo Demokrātiskās Republikas pārstāvis Dominiks Kumbela. Zīmīgi, ka maču viesi noslēdza mazākumā, 62. minūtē rupjību tika noraidīts Andrē Hofmans.

Pēdējās desmit spēlēs Hannoveres komanda izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Kā zināms, līdz sezonas beigām Hannoveres klubam nepalīdzēs senegāliešu uzbrucējs Mame Birams Diufs, bet Rudņevs sastāvā palicis kā vienīgais izteiktais uzbrucējs.

Čempionāta kopvērtējumā «Hannover 96» komanda ar 29 punktiem 29 spēlēs ieņem 13. vietu, turklāt vairs ir tikai divu punktu attālumā no izkrišanas zonas.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430