01.03.2014. 20:33

Rudņevs laukumā devās «Hannover 96» pamatsastāvā, jau spēles pašā sākumā apdraudot mājinieku vārtus ar sitienu ar galvu. Arī turpinājumā uzbrucējam bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču sitienu no tuvas distances atvairīja «Augsburg» vārtsargs. Latvijas futbolistam šajā mačā tomēr vārtus gūt neizdevās un viņš tika nomainīts cīņas 75. minūtē.

Tikmēr Hannoveres komandas labā vārtus spēles 21. minūtē guva Rudņeva partneris uzbrukumā senegālietis Mame Birams Diufs. Pirmo puslaiku «Hannover 96» noslēdza ar vienu vārtu pārsvaru, taču 55. minūtē «Augsburg» rezultātu izlīdzināja.

Kā zināms, Rudņevs līdz sezonas beigām ir izīrēts no cita bundeslīgas kluba Hamburgas SV (HSV). Viņš šosezon guvis divus vārtus - abus «Hannover 96» rindās.

Savukārt pie uzvaras šodien izdevās tikt vienai no bundeslīgas līdervienībai Dortmundes «Borussia», kas savā laukumā ar 3:0 (0:0) pieveica «Nurnberg» komandu.

Tikmēr negaidītu zaudējumu piedzīvoja Leverkūzenes «Bayer», kas ar 0:1 (0:1) savā laukumā atzina «Mainz 05» pārākumu.

Turnīra kopvērtējuma pārliecinošā līderes godā atrodas pašreizējā čempione Minhenes «Bayern», kas 22 mačos izcīnījusi 62 punktus. Dortmundes «Borussia» ar 45 punktiem 23 spēlēs, par diviem punktiem apsteidzot «Bayer» komandu.

Savukārt «Hannover 96» ar 23 cīņās izcīnītiem 25 punktiem saglabājusi 11. pozīciju.