01.10.2016. 18:32

Artjoma Rudņeva "Köln" sezonu bija uzsākusi ļoti veiksmīgi – pirmajos piecos mačos 3-2-0 un vieta TOP3. Tiesa, šodien Ķelnei grūtākais iespējamais pārbaudījums, jo bija izbraukumā jātiekas ar turnīra līderi Minhenes "Bayern", kurai līdz šim tikai uzvaras. Rudņevs bija viesu pieteikumā, taču ne pamatsastāvā un varēja gaidīt iespēju iziet laukumā uz maiņu tāpat kā iepriekšējā mačā.

Jau no pirmajām minūtēm "Bayern" dominēja laukumā, regulāri radot vārtu gūšanas iespējas. Ķelne ar grūtībām turēja bezvārtu neizšķirtu, īpaši nespējot tikt galā ar Arjenu Robenu, kurš bija ļoti aktīvs savā labajā malā. "Bayern" atklāja rezultātu pašās puslaika beigās, kad pēc Huana Bernata centrējuma no kreisās malas 1:0 panāca iepriekšējās kārtas uzvaras vārtu autors Džošuā Kimmihs, kritienā ar galvu raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī.

Ķelne otrā puslaikā sākumā nebija tālu no izlīdzinājuma, taču uzreiz saņēma atbildi – Roberts Levandovskis sita nedaudz pāri, savukārt Havi Martiness trāpīja pa stabu. Lai arī "Bayern" šķietami kontrolēja notikumus laukumā, 64. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu. Pēc Rīses centrējuma Antonijs Modests apsteidza "Bayern" aizsardzību un no vārtu priekšas ar sitienu pa lidojošu bumbu pārspēja Manuelu Noieru.

88. minūtē japāņa Osako vietā laukumā nāca Rudņevs, taču Artjomam nebija iespējas spilgti izcelties. Ķelne tikmēr ar veiksmes un vārtsarga Horna palīdzību turējās pie pārsteidzošā neizšķirta, beigās arī tiekot pie viena punkta, turklāt kompensācijas laikā Simons Collers bija tuvu arī uzvaras izraušanai.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
30.09.2016. 21:30 RB Leipzig – Augsburg 2:1 (1:1) Fošberjs 11'; Poulsens 52' – Či 14'
01.10.2016. 16:30 Bayern München – Köln 1:1 (1:0) Kimmihs 40' – Modests 64'
01.10.2016. 16:30 Darmstadt – Werder Bremen 2:2 (1:0) Čolaks 19'(11m) 73' – Sanē 51'; Gnabrī 67'
01.10.2016. 16:30 SC Freiburg – Eintracht Frankfurt 1:0 (1:0) Grifo 4'
01.10.2016. 16:30 Hertha BSC – Hamburger SV 2:0 (1:0) Ibiševičs 29' 70'
01.10.2016. 16:30 Ingolstadt – Hoffenheim 1:2 (0:2) Hintesērs 90'(11m) –Vāgners 12'; Demirbajs 35'
01.10.2016. 19:30 Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
02.10.2016. 16:30 VfL Wolfsburg – FSV Mainz
02.10.2016. 18:30 Schalke – Borussia M'Gladbach