04.08.2013. 20:51

Aizvadītajā spēlē HSV izbraukumā ar 4:0 (0:0) uzvarēja valsts pēc spēka piektās līgas klubu Jēnas «Schott».

Rudņevs mazliet negaidīti spēli uzsāka uz savas komandas rezervistu soliņa, bet viņa vietā laukumā tika sūtīts šīs vasaras kluba jaunpienācējs Žaks Zuā no Kamerūnas. Uzbrucējs laukumā devās uz maiņu 61.minūtē, nomainot čehu pussargu Petru Jirāčeku, bet 11 minūtes vēlāk viņš atklāja cīņas rezultātu. Otros vārtus Rudņevs guva četras minūtes vēlāk, panākot 2:0 HSV komandas labā.

Pārējos divus vārtus viesu labā guva Zuā un Nīderlandes pussargs Rafaels van der Vārts.

Kā zināms, pēdējās nedēļās Rudņeva vārds bieži ticis piesaukts iespējamas kluba maiņas sakarā. Neveiksmīgi uzbrucēju savā īpašumā centās iegūt Skotijas čempionvienība Glāzgovas «Celtic», bet nesen tika vēstīts par Anglijas premjerlīgas komandas Stokas «City» interesi par Rudņevu.

Rudņevs iepriekšējā sezonā debitēja Hamburgas kluba rindās, izceļoties ar 12 precīziem sitieniem. Uzbrucējs ar savu bijušo komandas biedru Honmiņu Sonu dalīja devīto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Jauno bundeslīgas sezonu HSV komanda uzsāks nākamajā svētdienā ar izbraukuma maču pret Gelzenkirhenes «Schalke 04» vienību.

HSV komanda pērnās sezonas noslēguma kopvērtējumā palika septītajā vietā un nespēja kvalificēties Eirokausu sacensībām.