22.10.2016. 18:30

Artjoms Rudņevs arī šoreiz nebija iekļauts "Köln" pamatsastāvā – šodien Ķelne spēlēja viesos pret Berlīnes "Hertha", vēl vienu turnīra tabulas augšgala komandu, kuru pirms šīs kārtas apsteidza tikai par punktu. Vedada Ibiševiča vārti 15. minūtē deva Berlīnei 1:0 pārsvaru, kurš turējās līdz otrā puslaika vidum, kad Bundeslīgas labākais vārtu guvējs Antonijs Modests panāca izlīdzinājumu.

Brīdi vēlāk Ķelne atkal ielaida, bet 79. minūtē laukumā devās Rudņevs. Artjoms kompensācijas laikā guva vārtus, šķietami izraujot neizšķirtu, taču tiesnesis fiksēja, ka tobrīd uzbrucējs pārkāpa noteikumus, kā rezultātā vārti netika ieskaitīti. Ķelnei pirmais zaudējums sezonā.

Dortmundes "Borussia" treniņos jau atgriezies Marko Roiss, taču līdz tikšanai laukumā pussargam vēl jāpagaida. Tas pats attiecas vēl uz vairākiem svarīgiem Dortmundes futbolistiem, bez kuriem komandai šodien bija jāiztiek mačā pret "Ingolstadt", kura pirmajos septiņos mačos bija guvusi tikai vienu punktu un atradās turnīra tabulas pēdējā vietā.

Mājiniekiem izdevās pārsteigt Dortmundi jau 6. minūtē, kad pēc Sutnera brīvsitiena Almogs Koens apsteidza Veiglu un no vārtu priekšas panāca 1:0 "Ingolstadt" labā. Lai arī Dortmunde kontrolēja bumbu nospiedoši vairāk, puslaika vidū viesi ielaida vēlreiz – vēl viens Sutnera centrējuma noveda pie Dario Lekano precīza sitiena ar galvu. "Borussia" līdz puslaika pārtraukumam tā arī nespēja atgūties.

Līdz ar otrā puslaika sākumu Dortmunde metās priekšā ar vēl lielākiem spēkiem, līdz 59. minūtē pēc Dembelē piespēles no kreisās malas Pjērs Emeriks Obamejangs izmantoja teicamo pozīciju un ar galvu vienus vārtus atguva. Tiesa, jau mirkli vēlāk bīstams uzbrukums uz otru pusi, un Lekano atjaunoja divu vārtu starpību! 69. minūtē Ramoss panāca 2:3, Dortmunde spieda, līdz 90. minūtē izrāva fantastisku neizšķirtu, kad jaunais talants Pulisičs no vārtu priekšas ar atkārtotu sitienu izrāva komandai punktu.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA