01.09.2012. 21:41
Zaudējumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda, kas izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Brēmenes «Werder» vienībai.

Rudņevs savā otrajā mačā bundeslīgā laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Spēles gaitā Latvijas futbolists izdarīja pāris sitienus, tomēr neviens no tiem neapdraudēja «Werder» komandas vārtus.

Rezultātu «Werder» futbolisti atklāja 52.minūtē, kad Ārons Hunts realizēja 11 metru soda sitienu, bet 67.minūtē Nilss Petersens dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Pagājušajā sestdienā Rudņevs kļuva par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā bundeslīgas čempionāta spēlē, bet HSV komanda ar 0:1 savā laukumā zaudēja «Nurnberg» vienībai.

24 gadus vecais Rudņevs ar Hamburgas klubu noslēdzis četru gadu līgumu.

Reklāma

Aizvadītajā sezonā Rudņevs ar 22 precīziem raidījumiem kļuva par pārliecinošu Polijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Latvijas izlasē Rudņevs līdz šim aizvadījis 19 spēles, izceļoties ar vienu precīzu sitienu. Pirmos vārtus valstsvienībā Rudņevs guva tikai pagājušā gada oktobrī, kad bija precīzs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar Maltu.

Aizvadītajā sezonā HSV bundeslīgas kopvērtējumā ar 36 punktiem 34 spēlēs ierindojās 15.pozīcijā.

Tikmēr citā bundeslīgas čempionāta spēlē sestdien punktus zaudēja iepriekšējo divu sezonu čempionvienība Dortmundes «Borussia», kas viesos cīnījās 1:1 (1:1) ar «Nurnberg» futbolistiem.

Rezultātu 31.minūtē atklāja mājinieku komandas čehu uzbrucējs Tomāšs Pekharts, bet neizšķirtu Dortmundes klubs panāca deviņas minūtes vēlāk, kad polis Jakubs Blaščikovskis realizēja 11 metru soda sitienu.

Šobrīd kopvērtējumā Dortmundes «Borussia» un «Nurnberg» ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem attiecīgi trešo un ceturto vietu, bet HSV pie punktiem nav tikusi un atrodas 16.pozīcijā 18 komandu konkurencē.