24.09.2014. 22:56
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 5. kārtā Artjoms Rudņevs nāca laukumā uz maiņu 79. minūtē, bet viņa "Hamburger SV" ar 0:1 piekāpās Menhengladbahas "Borussia". Rudņevam bija viena reāla iespēja gūt vārtus. Hamburga piecos mačos ne tikai nav guvusi nevienu uzvaru (0-2-3), bet arī nav iesitusi nevienus vārtus.

Informācija tiks papildināta...

Artjoms Rudņevs atkal nebija iekļauts "Hamburger SV" pamatsastāvā. Šodien HSV viesos tikās ar Menhengladbahas "Borussia" un mača sākumā spēlēja labāk, taču 25. minūtē pēc Maksa Krūzes precīzā sitiena vadībā izvirzījās tieši "Borussia". Puslaika turpinājumā Menhengladbahai bija arī iespējas savu pārsvaru palielināt. HSV nebija spējīga neko mainīt, un 79. minūtē uz maiņu laukumā devās arī Rudņevs. Latvijas izlases uzbrucējs sev atvēlētajā laikā vienreiz nonāca labā pozīcijā, taču bumba pēc viņa sitiena tika bloķēta. HSV joprojām šosezon nav ne uzvaru, ne gūtu vārtu.

Dortmundes "Borussia" savā laukumā uzņēma "Stuttgart", kas pēc četrām kārtām turnīra tabulā ieņēma pēdējo vietu. Sindzi Kagavam un Kevinam Groskroicam bija labas iespējas izvirzīt Dortmundi vadībā, taču pirmais puslaiks noslēdzās ar 0:0. Uzreiz pēc pārtraukuma "Borussia" pēc stūra sitiena soda laukumā nenosedza Danielu Didavi, kurš izvirzīja vadībā Štutgarti.

Mājinieki ar lieliem spēkiem metās uzbrukumā, taču panākt izlīdzinājumu nespēja, turklāt 68. minūtē vēlreiz neuzmanīgi tika nospēlēts aizsardzībā, un Didavi sev doto iespēju izmantoja, jau panākot 2:0 Štutgartes labā. Pjērs Emeriks Obamejangs visai drīz vienus vārtus atguva, atdodot Dortmundei cerības. Pēc daudziem uzbrukumiem 86. minūtē vārtsargs Ulrihs netika galā ar soda sitienu, un Čiro Immobile guva savus pirmos vārtus Bundeslīgā, izraujot Dortmundei neizšķirtu.