16.12.2016. 23:37

Polijas čempionāta 20. kārtā "Ruch" savā laukumā ar 1:0 pieveica "Wisla", vienīgos vārtus iesitot desmit minūtes līdz pamatlaika beigām un tādējādi pārtraucot trīs zaudēto maču sēriju. Pateicoties trim punktiem, "Ruch" arī atbrīvojusies no pēdējās vietas turnīra tabulā. Eduards Višņakovs bija pieteikts, bet visas 90 minūtes pavadīja uz rezervistu soliņa.

Tikmēr "Termalica" mājās ar 2:0 apspēlēja "Pogon Szczecin". Uzvaras vārti tika iesisti jau trešajā minūtē, bet pārsvaru izdevās dubultot otrā puslaika ievadā. Ar 33 punktiem komanda Polijā ieņem trešo vietu, bet priekšā esošās vienības ir divu uzvaru attālumā. Vladislavs Gutkovskis nebija pieteikts cīņai.

Dienvidāfrikas Republikas čempionāta līderu cīņā "Cape Town City" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar otrajā vietā esošo "Supersport Utd". Komandas kopvērtējumā sķir trīs punkti, tomēr viesiem ir viens mačs rezervē. Ārpus laukuma saimnieku pieteikuma atkal palika Renārs Rode.

Septembrī neizdevās aizsarga Vitālija Jagodinska pāreja uz Maskavas "Krylia Sovetov", jo klubs nepaguva viņu pieteikt sacensībām. Ģenerāldirektors Vitālijs Šaškovs solīja pie jautājuma atgriezties ziemā. "Pagaidām ar galveno treneri neesam apsprieduši jautājumu par Jagodinska piesaistīšanu. Jautājums paliek atklāts," sacīja Šaškovs. Jagodinskis pašlaik spēlē Ungārijas čempionātā.