23.08.2015. 21:54

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rubļevska startēja pirmajā no pieciem veidiem - peldēšanā, kurā palika pēdējā 36. vietā, no tālākās dalības sacensībās atsakoties.

Par Eiropas čempioni kļuva lietuviete Laura Asadauskaite. Londonas 2012. gada olimpisko spēļu čempione nopelnīja 1371 punktu. Viņa bija pārliecinoši labākā kombinētajā skriešanas un šaušanas disciplīnā, kā arī ieņēma ceturto vietu jāsanā, astoto paukošanā un 20. peldēšanā.

Asadauskaite izcīnīja savu ceturto Eiropas čempiones titulu, jo 2012. gadā uzvarēja individuāli, bet 2008. gadā komandu cīņā un komandu stafetē. Asadauskaitei ir arī 2013. gada pasaules čempiones tituls.

Otrā palika Elodija Kluvēla no Francijas ar 1368 punktiem, bet bronzas medaļu izcīnīja 2008. gada olimpisko spēļu čempione Lēna Šoneborna no Vācijas ar 1361 punktu. Finālsacensībās startēja 36 dalībnieces.

Jau ziņots, ka sestdien Deniss Čerkovskis vīriešu sacensībās ieņēma 26. vietu.

Iepriekš finālsacensībām nekvalificējās vēl vairāki Latvijas pārstāvji - Pāvels Švecovs, Latviju pārstāvošais ukrainis Ruslans Nakonečņijs un Ņikita Bistrovs, kā arī Olga Šišlova.

Eiropas čempionātā tika dalītas medaļas uz 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, pie kurām tika pa astoņiem labākajiem kā sieviešu, tā vīriešu konkurencē. Pie ceļazīmēm uz Riodežaneiro vēl varēs tikt nākamā gada pasaules čempionātā, kur tās iegūs medaļnieki, vai pēc ieņemtās vietas pasaules rangā.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties