10.10.2015. 15:35
Dienvidkorejā šodien noslēdzās Latvijas sportistu starti Pasaules militārpersonu spēlēs. Mūsu modernās pieccīņas duets Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis šodien izcīnīja 10. vietu jauktajā stafetē.

Modernās pieccīņas jauktās stafetes sacensībās Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis ar 1299 punktiem ierindojās 10. vietā, bet uzvaru izcīnīja Polijas duets Oktāvija Marika Novacka un Jarolavs Tadeušs Sviderskis (1457). Vīriešu sacensībās Deniss Čerkovskis vakar finišēja 34. pozīcijā.

Paukošanā ar špagu Jeļena Rubļevska tika līdz ceturtdaļfinālam un sacensību noslēgumā finišēja 7. vietā.

Brīvās cīņas turnīrā Andris Ozoliņš-Ozols svara kategorijā līdz 86 kg izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja divus zaudējumus, ierindojoties 9. vietā.

Kā jau ziņots, no mūsējiem lielākos panākumus guva orientieristi. Aija Skrastiņa ieguva bronzu vidējā distancē, Laura Vīķe izcīnīja bronzas godalgu garajā distancē. Stafetes komanda Elīna Kārkliņa / Aija Skratiņa / Laura Vīķe ieguva divas sudraba medaļas - sieviešu stafetē un sieviešu komandu sacensībās. Pasaules militārpersonu spēles notiek ik pa četriem gadiem, Latvijas sportisti tradicionāli izcīna vairākas medaļas.

Izmantotie resursi:korea2015mwg.org

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601