23.11.2013. 15:20

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Rubenis pirmo braucienu veica 50,847 sekundēs, kas bija par 0,352 sekundēm sliktāks laiks nekā šī brauciena līderim pagājušās sezonas kopvērtējuma uzvarētājam Fēliksam Loham no Vācijas.

Bet otrais brauciens latvietim padevās nedaudz lēnāks - 50,891 sekundes, līdz ar to uz pozīciju uzlabošanu cerēt bija grūti, kā rezultātā nācās samierināties ar 17. pozīciju arī divu braucienu summā.

Tikmēr citi Latvijas sportisti ierindojās zemāk par Rubeni - Inārs Kivlenieks, kurš pirmajā braucienā bija 23. vietā, to veicot 50,954 sekundēs, otrajā piegājienā spēja rezultātu uzlabot un summā ieņemt 20. vietu.

Kristaps Mauriņš pirmajā braucienā pārliecinoši ieņēma pēdējo, 31. vietu, bet zaudēts jau bija tik daudz, ka neko atgūt nevarēja otrajā braucienā, kā rezultātā nācās ieņemt pēdējo pozīciju, uzvarētājam zaudējot vairāk nekā divas sekundes.

Pamatsacensībās automātiski dalību bija nodrošinājis tikai Rubenis, bet Mauriņš un Kivlenieks šādu iespēju izcīnīja piektdien Nāciju kausā.

Par posma uzvarētāju kļuva Lohs, kurš triumfēja abos braucienos, izcīnot pirmo uzvaru šosezon, otrajā vietā ierindojās vēl viens Vācijas sportists Davids Mellers, kuru Lohs summā apsteidza par 0,174 sekundēm, bet trešais bija šīs sezonas pirmā Pasaules kausa posma uzvarētājs Dominiks Fišnallers no Itālijas.

Kā ziņots, pirmajā etapā, kas pirms nedēļas risinājās Lillehamerē, Rubenis izcīnīja astoto vietu, bet Mauriņš un Kivlenieks palika attiecīgi 12. un 18. pozīcijā.

Jau vēstīts, ka pirms kungiem sestdien startēja dāmas, un vislabāk veicās Elīzai Tīrumai, kurai 18. vieta, bet jaunā Ulla Zirne ierindojās 22. pozīcija 24 dalībnieču konkurencē.

Latvijas sportisti šajās sacensībās startēs ar sēru lentītēm pie apģērba, godinot "Maximas" traģēdijā bojā gājušo piemiņu.

Svētdien sacensības tiks aizvadītas divnieku ekipāžām, kā arī stafetē.

Pēc posma Īglsā kamaniņu braucēji līdz decembra vidum ik pēc nedēļas aizvadīs sacensības arī Vinterbergā, Vistlerā un Pārksitijā.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties