08.02.2014. 17:49

  • Rubenim trešā vieta pirmajos treniņbraucienos Soču trasē 2014. g. 5. februāris
  • Kivlenieks ātrākais no latviešiem pēdējos treniņbraucienos vakar
  • Rastorgujevs sprintā 17.vietā, triumfē leģendārais Bjērndalens šodien

Pēc diviem braucieniem Rubenis līderim zaudē 1,186 sekundes. Viņš braucienos uzrādījis attiecīgi 11. un septīto laiku.

Cits Latvijas pārstāvis Inārs Kivlenieks pēc diviem braucieniem atrodas 16.pozīcijā 1,650 sekundes aiz līdera, bet Kristapam Mauriņam pašlaik 21.vieta, līderim zaudējot 1,918 sekundes. Kivlenieks braucienos uzrādījis 15. un 20.laiku, bet Mauriņš - 23. un 19.rezultātu.

Mauriņš un Kivlenieks pirmajā braucienā uzrādīja attiecīgi sesto un septīto labāko starta laiku, bet otrajā braucienā viņiem attiecīgi ceturtais un devītais starta laiks.

Līderis pēc diviem braucieniem ir šīs sezonas Pasaules kausa ieguvējs un 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu čempions Fēlikss Lohs no Vācijas, kurš par 0,294 sekundēm apsteidz pirmā brauciena uzvarētāju Albertu Demčenko no Krievijas. Savukārt trešais ir pieredzes bagātais 2002. un 2006. gada olimpiskais čempions Armīns Cīgelers no Itālijas, kurš līderim zaudē 0,744 sekundes.

Labāko trijniekam seko vācietis Andijs Langenhams un austrietis Reinhards Egers.

Trešais un ceturtais brauciens vīriešu sacensībās notiks svētdien.

Bez jau minētajiem Latvijas sportistiem mūsu valsti Soču olimpiskajās spēlēs šajā sporta veidā pārstāv arī Ulla Zirne, Elīza Tīruma, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.

Sacensības dāmām risināsies pirmdien un otrdien, trešdien divos braucienos kļūs zināms vietu sadalījums divnieku ekipāžām, bet komandu stafete notiks ceturtdien.

Soču olimpiskās spēles noslēgsies 23. februārī.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties