01.04.2013. 19:08
Uzvaru otrajā Latvijas sieviešu florbola čempionāta finālspēlē pirmdien izcīnīja Kocēnu «Rubene» vienība, kas savā laukumā pārspēja regulārajā sezonā uzvarējušo RSU vienību, panākot līdzsvaru sērijas kopvērtējumā.

Aizvadītajā mačā Kocēnu komanda izcīnīja panākumu pagarinājumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:1, 1:2, 1:0). Līdz ar to sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Pēc mača pirmās trešdaļas minimāls pārsvars rezultātā piederēja mājiniecēm. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar precīziem metieniem vārtu rāmī, bet joprojām Kocēnu komandas spēlētājām piederēja neliels pārsvars rezultātā - 3:2.

Mača pēdējās trešdaļas sākumā mājinieces panāca 4:2, taču RSU komanda prata atgūt divus vārtus, pēdējo reizi precīzai 27 sekundes līdz pamatlaika beigām esot Evelīnai Garbarei.

Pagarinājuma trešajā minūtē uzvaras vārtus «Rubenes» komandas labā guva Madara Rudzīte.

Uzvarētājām ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm produktīvākā bija uzvaru nesošā metiena autore Rudzīte, bet RSU rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Luīze Biļinska.

Svētdien notikušajā pirmajā finālspēlē ar rezultātu 6:4 uzvarēja RSU komanda.

Sērija ritēs līdz vienas komandas četrām uzvarām. Visi atlikušie sērijas mači jau tradicionāli tiks aizvadīti Valmierā.

Regulārajā sezonā RSU izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, tiekot pie 52 punktiem 18 mačos. Otrajā vietā palikusī «Rubene» izcīnīja vien 29 punktus. Sešās regulārā čempionāta savstarpējās spēlēs RSU izcīnīja sešas uzvaras.

Savukārt pusfināla sērijā RSU ar 3-0 pārliecinoši pieveica Ķekavas «Bulldogs» komandu, bet «Rubene» ar 3-1 pārspēja «Ķekavu».

Līdz ar to šīgada finālā gaidāms pērnās sezonas fināla atkārtojums.

Pagājušās sezonas Latvijas sieviešu čempionāta finālsērijā RSU/«Runway» ar 4-1 pieveica «Rubene» komandu.