10.01.2015. 23:00
Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas spēle - "Ķekavas Bulldogs" savā laukumā uzņēma līderi Kocēnu "Rubeni". Kocēnietes mača otrajā pusē guva izšķirošo pārsvaru un svinēja uzvaru ar 7:3, par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Rebeku Lauri.

Ķekavas sporta namā notikušās spēles rezultātu 4.minūtē atklāja kocēniete Zane Darša (1:0), bet pirmā perioda vidū ar 2:1 vadībā izvirzījās "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas, kuru labā abus vārtus guva Sabīne Ozoliņa. Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (2:2), bet 35.minūtē, kad golu iemeta ķekaviešu uzbrukuma līdere Inga Ametere, "Rubenei" bija tikai vienu vārtu pārsvars - 4:3. Mača turpinājumā "Ķekavas Bulldogs" vārtus vairs neguva, toties "Rubene" pēc otrā perioda atradās vadībā ar 5:3, bet visā spēlē uzvarēja ar 7:3. Kocēnu komanda ar 27 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 1.vietā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vienu vārtu autori Rebeku Lauri, bet rezultatīvākās ar trim punktiem katrai bija Edīte Bankava, Tatjana Varša un Zeltīte Bankava. 2 (1+1) punktus guva Zane Justamente. Par labāko starp ķekavietēm atzina divu vārtu autori Sabīni Ozoliņu.

"Ķekavas Bulldogs" - "Rubene" 3:7 (2:2, 1:3, 0:2)

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...