21.11.2013. 22:16
Šovakar Latvijas Florbola čempionātā tika aizvadīta viena sieviešu Virslīgas spēle, kurā Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 10:1 sakāva patreizējās čempiones – Rīgas RSU florbolistes. Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 4 (3+1) punktiem bija Zeltīte Bankava.

Protams, RSU pēc vairāku vadošo spēlētāju došanās uz citu valstu klubiem vairs nav tik spēcīga komanda, kā bija vēl pavasarī, bet "Rubenes" jaunās florbolistes kļūst arvien pieredzējušākas, čempionāta atklāšanas spēlē kocēnietes uzvarēja tikai ar divu vārtu pārsvaru (5:3). Šovakar spēlējot savā laukumā, "Rubene" savas pēdējo gadu principiālākās pretinieces pieveica daudz pārliecinošāk.

Vēl nebija nospēlētas pat ne 30 sekundes, kad rezultātu atklāja Kocēnu komandas uzbrucēja Zeltīte Bankava – 1:0. Perioda vidū RSU florboliste Santa Torstere panāca izlīdzinājumu (1:1), tiesa, kā vēlāk izrādījās, tie bija rīdzinieču goda vārti šajā mačā. Pēc pirmās trešdaļas laukuma saimnieces atradās vadībā ar 3:1, pēc otrā – jau ar 8:1, bet visā spēlē uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – 10:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Zani Justamenti, kurai 3 (2+1) punkti, 3 (1+2) punktus savāca Edīte Bankava, divus vārtus guva Liene Adamane, bet rezultatīvākā starp kocēnietēm ar 4 (3+1) punktiem bija Zeltīte Bankava. RSU sastāvā par labāko tika atzīta Santa Torstere. "Rubenei" bija nomācošs pārsvars arī pa pretinieču vārtiem izdarīto metienu ziņā – 43:17. Kocēnu komandai šobrīd ir jau 15 punktu un 1.vieta turnīra tabulā.

Metienu attiecība:43:17 (18:5, 14:7, 11:5)Rezultatīvākās:"Rubene" – Zeltīte Bankava 4 (3+1), Zane Justamente 3 (2+1), Edīte Bankava 3 (1+2), Liene Adamane 2 (2+0), Baiba Juruša 2 (0+2), Evita Rudzīte 2 (0+2), Paula Egle 1 (1+0), Madara Adamane 1 (1+0), Madara Rudzīte 1 (0+1), Linda Līce 1 (0+1).RSU – Santa Torstere 1 (1+0), Aija Kuncīte 1 (0+1).

Izmantotie resursi:floorball.lv