22.11.2015. 20:30
Šodien divas spēles notika ELVI florbola līgā sievietēm: Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 8:2 sakāva "Ķekavas Bulldogs", bet "Rīgas Lauvas" ar 8:4 uzvarēja LiepU.

"Rubene" šodien Kocēnu sporta namā uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Viešņas ātri iejutās un 11.minūtē Inga Ametere vadībā ar 1:0 izvirzīja ķekavietes. Pēc pirmā perioda rezultāts gan neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu atbildēja Juta Muravska. Mača turpinājumā arvien vairāk izpaudās kocēniešu pārsvars, kuras otrajā trešdaļā panāca 5:2 par labu sev, bet pēdējā periodā pretinieču vārtsardzi sarūgtināja vēl trīs reizes – 8:2.

Par labāko starp uzvarētājām atzina Jutu Muravsku, kurai 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Edītei Bankavai, Elizabete Pavlovska savāca 3 (1+2) punktus, bet ar "hat-trick" izcēlās Liene Adamane. Labākās spēlētājas balvu "Ķekavas Bulldogs" rindās saņēma Inga Ametere, kuras kontā viens gols. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 16 punktiem pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā.

"Rīgas Lauvām" pirms šīsdienas mača pret LiepU bija divas uzvaras, viena no tām – tieši pret liepājniecēm (12:3). Savā laukumā rīdziniecēm tik pārliecinošs rezultāts neizdevās. Pirmajā periodā mājinieču rēķinu ar precīzu metienu atklāja Monika Džigure (1:0), taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam viešņas Lindas Jēgeres personā spēja atbildēt ar to pašu – 1:1. 25.minūtē vadībā ar 2:1 pat spēja izvirzīties Liepājas komanda, taču "Rīgas Lauvas" ātri atguvās un pirms otrā pārtraukuma panāca 3:2 sev par labu. Arī sešas minūtes pirms pamatlaika beigām laukuma saimniecēm bija tikai vienu vārtu pārsvars (5:4), taču līdz finālsvilpei tika iemesti trīs bezatbildes vārti, kas Rīgas komandai ļāva svinēt samērā pārliecinošu uzvaru ar 8:4.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Ieva Dimante, kuras kontā divas rezultatīvas piespēles. Divas piespēles arī Ievai Ločmelei, divi goli Paulai Zutei, 3 (2+1) punkti Lienei Kraujai, bet Monika Džigure guva trīs vārtus. Par labāko starp liepājniecēm atzina vienu vārtu autori Kristīni Matisoni, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Kate Gārde. "Rīgas Lauvas" pēc šīs uzvaras ar astoņiem punktiem joprojām ieņem 5.vietu turnīra tabulā.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga