04.01.2014. 17:13
Šodien notika viena Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēle – Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma RSU florbolistes. Kocēnietes svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:1 un ar 21 punktu nostiprinājās turnīra tabulas vadībā. Pa trim punktiem guva māsas Edīte un Zeltīte Bankavas.

Spēle Kocēnu sporta namā sākās reti neveiksmīgi viešņām – jau 33.sekunde rīdzinieces raidīja bumbiņu pašas savos vārtos – 0:1. Pēc sešām minūtēm Ieva Priede rezultātu izlīdzināja (1:1), taču, kā turpmāk izrādījās, tie bija RSU goda vārti šajā mačā. Toties "Rubene", lai arī pirmo periodu uzvarēja tikai ar 2:1, pēc otrā jau atradās vadībā ar 5:1, bet visā spēlē uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – 9:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīta Edīte Bankava, kurai šajā mačā 3 (2+1) punkti. 3 (1+2) punkti arī Zeltītei Bankavai. Pa diviem vārtiem guva Baiba Juruša un Anete Blūma. Labākās spēlētājas gods RSU rindās tika Ievai Priedei. Pēc šī panākuma Kocēnu "Rubene" ar deviņās spēlēs gūtu 21 punktu nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī.

Rezultatīvākās:"Rubene" – Edīte Bankava 3 (2+1), Zeltīte Bankava 3 (1+2), Baiba Juruša 2 (2+0), Anete Blūma 2 (2+0), Liene Adamane 2 (0+2), Paula Egle 1 (1+0), Madara Rudzīte 1 (0+1), Linda Līce 1 (0+1).RSU – Ieva Priede 1 (1+0).

Izmantotie resursi:floorball.lv