30.03.2014. 20:04

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0 «Rubenes» labā.

Mača rezultāts tika atklāts jau spēles ceturtajā sekundē, kad bumbiņu savos vārtu raidīja Ķekavas vienības spēlētājas. Trešdaļas turpinājumā «Ķekava» gan spēja izlīdzināt rezultātu, tomēr trešdaļas izskaņā Edīte Bankava atkal panāca Kocēnu komandai vadību (2:1). Otrās trešdaļas sākumā ķekavnieces divreiz prata atspēlēties, panākot 3:3. Tomēr turpinājumā «Rubene» guva piecus bezatbildes vārtus, turklāt trīs no tiem 81 sekundes laikā trešās trešdaļas sākumā, nodrošinot uzvaru.

Zīmīgi, ka arī sērijas pirmā spēle noslēdzās tieši ar rezultātu 8:3.

Uzvarētāju rindās ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās E.Bankava, bet vārti un divas rezultatīvas piespēles Lienes Adamanes kontā.

Tikmēr Paula Brunovska ar diviem gūtiem vārtiem bija rezultatīvākā spēlētāja Ķekavas komandā.

Sērijā līdz četrām uzvarām «Rubene» izvirzījusies vadībā ar 2-0.

Finālsērijas trešais mačs 5.aprīlī risināsies Valmierā.

Trešās vietas īpašnieces tika noskaidrotas vienā mačā, kurā sestdien «Bulldogs» uzvarēja RSU ar 8:5. «Bulldogs» komandas florbolistes pie valsts čempionāta medaļām tikušas pirmoreiz vēsturē.