01.04.2014. 13:09
Ar ceturtdaļfināla spēli Ulbrokā starp RTU un Dobeles «Tenax» handbolistiem šovakar plkst. 20:15 sāksies Latvijas Virslīgas čempionāta izslēgšanas turnīrs. Sērija ilgs līdz vienas komandas divām uzvarām.

RTU un Dobeles «Tenax» komandas regulāro turnīru noslēdza pretējos polos. Dobelnieki, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, ieņēma pirmo vietu, bet RTU ar astoņiem punktiem finišēja astotajā pozīcijā (LAT-96 spēlē ārpus konkurences).

Arī divās savstarpējās spēlēs Latvijas vicečempioni izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras. Savā laukumā Dobelē svinēts panākums ar 35:11, bet Ulbrokā - 35:26. Iepriekšējās četras sezonas Dobeles handbolistiem bija jāsamierinās ar valsts sudraba medaļām, bet šogad «Tenax» beidzot grib kļūt par čempioniem.

Otro sērijas cīņu komandas aizvadīs 6. aprīlī plkst. 14:00 Dobelē, bet trešo, ja būs nepieciešams, 9.aprīlī plkst. 19:30 Dobelē.

Pēc regulārā turnīra aizvadīšanas astoņas labākās komandas (neskaitot LAT-96) iekļuva izslēgšanas turnīrā. Līderi Dobeles «Tenax» ceturtdaļfinālā tiksies ar RTU, «Celtnieks/LSPA» - ar ASK/LU, «HK Ogre» - ar «HK Vaiņode», bet divkārtējie čempioni «SK Latgols» spēlēs ar «Jūrmalas Sportu». Pārējās sērijās pirmie mači tiks aizvadīti šajā nedēļas nogalē.

No brīvdienu spēlēm Sportacentrs.com TV tiešraidē tiks demonstrēta ceturtdaļfināla pirmā sērijas spēle 6. aprīlī plkst. 13:00 starp «HK Vaiņode» un «HK Ogre».

Visi pusfinālisti būs zināmi ne vēlāk kā 13. aprīlī, kad ieplānotas sēriju trešās cīņas. Zaudētājiem ceturtdaļfinālā sezona Latvijas Virslīgas čempionātā būs beigusies un komandas no 5. līdz 8. vietai tiks sarindotas pēc regulārā turnīra rezultātiem.

Brīvdienās tiks aizvadītas arī pirmās pusfināla spēles Latvijas Virslīgas čempionātā sievietēm. Līderes Stopiņu NHK tajā tiksies ar Dobeles SS/REIR, bet čempiones LSPA - ar «SK Latgols».

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933