08.04.2015. 22:13
Latvijas volejbola čempionātā finālsērijā otro uzvaru šovakar izcīnīja "RTU/Robežsardze", kas ar 3:2 izbraukumā uzveica "Biolaru/Jelgavu". Lai nosargātu Latvijas čempionu titulu, rīdziniekiem nepieciešama tikai vēl viena uzvara.

Latvijas čempionāta finālsērija sākās ar "RTU/Robežsardzes" uzvaru – rīdzinieki bija pārāki četros setos (25:21, 22:25, 25:19 un 25:20). Šī vakara spēle Jelgavā arī sākās ar čempionu pārsvaru – viesi ātri ieguva ievērojamu pārsvaru (8:3). Turpinājums gan nebija tik spožs, un jelgavnieki pamazām sāka deldēt viesu pārsvaru. Pirmā seta vidū "Biolars/Jelgava" guva piecus punktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā (16:14). Seta galotnē mājinieki atkal veica nelielu izrāvienu (3:0) un uzvarēja ar 25:22. Otrais sets ritēja teju punkts punktā, bet izskaņā pārāki bija rīdzinieki (25:21 un 1:1 pa setiem).

Trešajā setā jelgavnieki jau sākumā iekrāja dažu punktu pārsvaru, taču "RTU/Robežsardze" panāca neizšķirtu (7:7). Līdzīgajam seta sākumam sekoja pārliecinoša mājinieku dominance gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, un trešo setu "Biolars/Jelgava" uzvarēja ar 25:14. Ceturtais sets bija līdzīgs, tikai komandas apmainījās vietām – pēc līdzīga sākuma sešu punktu izrāviens izdevās viesiem, kuri ar pārliecinošu panākumu (25:13) nodrošināja piekto setu.

Izšķirošais sets sākās ar četriem punktiem "Biolara/Jelgavas" izpildījumā, taču rīdzinieki sasparojās un atjaunoja līdzsvaru uz tablo (6:6). Līdz pat seta beigām mačs turpinājās punkts punktā, bet rīdzinieku ar četriem punktiem pēc kārtas nodrošināja panākumu viesiem (15:12; 3:2 pa setiem).

"RTU/Robežsardze" izcīnīja otro uzvaru finālsērijā. Trešā un, iespējams, pēdējā sērijas spēles notiks aizparīt, Daugavas SN zālē.

Biolars/Jelgava - RTU/Robežsardze 2:3 (25:22, 21:25, 25:14, 13:25, 12:15)Biolars/Jelgava: Baburovs 21, Gabdulļins 12, Aukmanis 11, Levinskis 10, Ozoliņš 8, Cimoška 4, Leitis 1, Reliņš 1, Baiks, Liniņš, Štāls.RTU/Robežsardze: Točs 21, Vanags 18, Vāvers 13, Avdejevs 11, Liepiņš 9, Caics 2, Ivanovs, Medenis, Regža, Visockis, Zavorotnijs.

Datums Vieta Laiks Spēle Rezultāts
04.04.2015 Daugavas SN 17.00 RTU/Robežsardze – Biolars/Jelgava 3-1 (25:21; 22:25; 25:19; 25:20)
08.04.2015 Zemgales OC 20.00 Biolars/Jelgava – RTU/Robežsardze 2-3 (25:22; 21:25; 25:14; 13:25; 12:15)