22.11.2017. 21:31

Pašreizējie valsts čempioni RTU/”Robežsardze” maču Daugavpilī aizvadīja pārliecinoši, pirmajos divos setos izredžu daugavpiliešiem nedāvinot, uzvarot sāncenšus ar 25:18 un 25:20. Trešajā setā daugavpiliešiem izdevās veiksmīgs sākums, kas ļāva izvirzīties vadībā (3:0, 8:7). Laukuma saimnieki saglabā minimālu vadību līdz pat seta galotnei, taču pie rezultāta 17:16 sekoja kļūdu sērija, kas ļāva viesiem panākts 17:19, bet vēlāk arī noturēt pārsvaru (22:25).

RTU/”Robežsardze” izcīnīja sauso uzvaru, nonākot soļa attālumā no iekļūšanas Latvijas kausa izcīņas finālā.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 18 punktiem bija Gatis Garklāvs. 14 punktu rīdziniekiem atnesa Aleksandrs Avdejevs un Māris Lancmanis. Zaudētājiem ar deviņiem gūtajiem punktiem izcēlās Aleksandrs Samuilovs.

Abu komandu atbildes spēle notiks sestdien Rīgā. Latvijas kausa izcīņā šogad ir ļoti tuvu pagājušā gada fināla atkārtojums – RTU/”Robežsardze” pret Jēkabpils “Lūšiem”. Jau ziņots, ka “Lūši” trešdien savā laukumā pārliecinoši ar 3-0 pārspēja “Biolars/Jelgava” volejbolistus. Pērn trofeju savā īpašumā izcīnīja “Lūši”.

Izmantotie resursi:volejbols.lv

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana