13.09.2013. 23:12
Piekto vietu sešu komandu konkurencē 2013. gada Rīgas atklātajā čempionātā izcīnīja RTU handbolisti, kuri izšķirošajā spēlē LSPA sporta zālē ar 26:24 (13:11) pārspēja MSĢ vienību.

MSĢ handbolisti atkal labi aizvadīja mača sākumu, 20. minūtē pēc Nila Kreicberga metiena esot vadībā ar +3 (10:7). Pēdējās puslaika desmit minūtēs RTU vienība savos vārtos vairs ielaida tikai vienus bumbu un ar Māri Grēberi priekšgalā jau atpūtā devās ar divu vārtu pārsvaru - 13:11.

Pēc pārtraukuma turpinājās līdzvērtīga cīkstēšanās. RTU handbolistiem izdevās iegūt +4 (15:11), tomēr MSĢ vienība puslaika vidū pēc Toma Lielā precīzā metiena rezultātu izlīdzināja (18:18). Izšķirošā bija spēle nepilnos sastāvos, kad pie rezultāta 21:21 abpusējo noraidījumu 53. minūtē saņēma Dāvis Zadovskis (RTU) un Nils Kreicbergs (MSĢ).

Pēc Eikena un Grēbera metieniem RTU panāca +3 (24:21). Vēl gan Mežulim un Lielajam izdevās samazināt rezultāta starpību MSĢ līdz minimumam (23:24), taču vēl divi Grēbera metieni pielika punktu mačam - 26:24.

Uzvarētājiem 14 vārtus guva Māris Grēberis, bet piecus pievienoja Kārlis Vadzītis. MSĢ komandā desmit reizes izcēlās Toms Lielais, četras - Renāts Hovratovičs un Ričards Jablonskis.

Līdz ar to RTU izcīnīja piekto vietu, bet MSĢ - sesto. Jau sestdien ASK sporta zālē noskaidrosim medaļu ieguvējus. Mačā par trešo vietu plkst. 14:30 tiksies "HK Ogre" un "Jūrmalas Sports", bet finālā plkst. 16:15 - Dobeles "Tenax" un "Celtnieks/LSPA". Abas spēles video tiešraidē demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Rīgas atklātais čempionāts.13. septembris.RTU - MSĢ 26:24 (13:11)RTU: Grēberis 14/2, Vadzītis 5, Staris 3, Vilsons, Eikens, Lubgāns un Porietis 1.MSĢ: Lielais 10/1, Hovratovičs un Jablonskis 4, Kreicbergs 3, Kivlenieks 2, Mežulis 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa