23.04.2015. 21:20
Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) finālsērijā šovakar vadībā izvirzījās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komanda, kas Hanzas vidusskolas zālē ar 76:74 uzvarēja "Ogri". Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2:1 RSU labā.

LBL2 finālsērija sākās ar RSU uzvaru (70:66), taču pirms trim dienām Ogres 1. vidusskolā "Ogre" revanšējās ar 81:66. Šodien bija kārta trešajai spēlei sērijā līdz trim uzvarām.

Spēli veiksmīgāk sāka RSU, kas pirmās ceturtdaļas vidū sasniedza pat astoņu punktu pārsvaru (21:13). Otrajā ceturtdaļā "Ogre" spēja atjaunot līdzsvaru uz tablo, taču RSU astoņu punktu izrāviens puslaika beigās ļāva Aivara Vīnberga vadītajai komandai atgūt vadību (41:33).

Otrā puslaika sākumā RSU turpināja ofensīvu, panākot pat 20 punktu pārsvaru (56:36), taču trešās ceturtdaļas pēdējās divās minūtēs "Ogre" iemeta 16 punktus pēc kārtas. Tuvāk par -5 "Ogre" gan īsti netika – pēdējās 10 minūtēs RSU neļāva viesiem izlīdzināt rezultātu un izcīnīja uzvaru ar 76:74.

LBL2 finālsērijā RSU izvirzījās vadībā ar 2:1. Sērijas ceturtais mačs notiks 27. aprīlī, komandas spēkosies Ogres 1. vidusskolā.

RSU - Ogre 76:74 (23:19, 18:14, 19:22, 16:19)RSU: Ikstens 27, Jurjāns 15 (8ab), Vilks 11 (9ab, 3pb), Šapovalovs 6 (11ab), Benefelds 6, Upesleja 4, Kravčuns 4, Kalējs 2, Kolbergs 1, Putniņš.Ogre: Bēts 22, Pabrieža 17, Strauts 15 (7ab, 3pb), Hlebovickis 6 (7ab), Lasmanis 5 (7ab), Jēkabsons 5 (6ab), Gundegs 2, Blankveins.